Šifra: QE65QN90FA
Šifra proizvajalca: QE65QN90FATXXH
EAN: 8806095995489
Proizvajalec: Samsung
Kategorija:
Garancija: 24 mesecev
Stanje opreme: Novo
Informacijski list izdelka
Vaša cena: 1.368,83
IZENAČIM CENO
X
1 dan
Artikel bo na zalogi za osebni dvig v trgovini v enem dnevu od naročila.
Diagonala zaslona: 165 cm (65”)
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona: Mini LED QLED
Smart TV: Tizen
Osveževanje zaslona: 120Hz
HDR : DA
Dodatne TV lastnosti: Wide Viewing Angle, Ultimate UHD Dimming, Motion Xcelerator 165Hz, 4K AI Upscaling Pro, Filmmaker Mode, EyeComfort Mode
Sistem zvočnikov: 60W, 4.2.2CH
Zvok: 360 Audio, Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound Pro
Procesor: NQ4 AI Gen3 Processor
Povezave: BT5.3, WiFi5
Priključki: 4x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN), CI Slot
Sprejemnik: DVB-T2CS2 x 2
Daljinski upravljalnik: TM2360E
Teža: 27.5 kg (s stojalom), 24.2 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G): 1446.3 x 891.3 x 270.6 mm
Mere brez stojala: 1446.3 x 828.7 x 26.9 mm
Energetski razred: F
Barva: TITAN BLACK (TITAN ČRNA)
VESA standard: 400 x 300 mm