Lenovo ThinkVision MC50. Največja ločljivost videa: 1920 x 1080 slikovnih pik, tip kamere HD: Full HD, digitalni zoom: 4x. Vmesnik: USB 2.0, Barva izdelka: Črna, Vrsta pritrditve: Sponka / stojalo. Širina: 150 mm, Globina: 126 mm, Višina: 58 mm. Širina embalaže: 150 mm, globina embalaže: 126 mm, višina embalaže: 58 mm.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Največja ločljivost videa | 1920 x 1080 Pixel |
| Vrsta kamere HD | Full HD |
| Digitalni zoom | 4 x |
| vmesnik | USB 2.0 |
| barva izdelka | Črna |
| Vrsta priloge | Clip / Ständer |
| Široko | 150 mm |
| globina | 126 mm |
| Višina | 58 mm |
| Širina embalaže | 150 mm |
| Globina pakiranja | 126 mm |
| Višina pakiranja | 58 mm |



