G.Skill 8GB DDR3-1600. Komponente za: prenosni računalnik, pomnilnik RAM: 8 GB, postavitev pomnilnika (moduli x velikost): 1 x 8 GB, vrsta notranjega pomnilnika: DDR3, taktna frekvenca pomnilnika: 1600 MHz, oblika pomnilnika: 204-pin SO-DIMM, zakasnitev CAS : 11
| Ključne lastnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | Prenosnik |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR3 |
| Frekvenca pomnilnika | 1600 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 204-pin SO-DIMM |
| Zakasnitev CAS | 11 |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR3 |
| Frekvenca pomnilnika | 1600 MHz |
| Komponenta za | Prenosnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 204-pin SO-DIMM |
| Zakasnitev CAS | 11 |
| Pomnilniški kanali | Enokanalni |
| Napetost pomnilnika | 1,35 V |
| Teža in mere | |
| Širina | 67,6 mm |
| Višina | 30 mm |



