Razsmernik 12=>230V 150W 220V 2xUSB Gembird EG-PWC150-01
Šifra: 119375
Šifra proizvajalca: EG-PWC150-01
EAN: 8716309119375
Proizvajalec: Gembrid
Kategorija:
Garancija: 12 mesecev
Stanje opreme: Novo
Vaša cena: 28,34
IZENAČIM CENO
1 dan
Artikel bo na zalogi ali pripravljen za pošiljanje v enem dnevu od naročila.
Energenie napajalni pretvornik iz 12V na 220V bo vaša svetla luč v temi, saj bo avtomobilsko energijo preoblikoval v priključek za vaše nujno potrebne naprave. Za primere nepričakovanih prekinitev električnega napajanja s pomočjo avtomobila pretvori 12V na 220V!
Napajalni pretvornik iz 12 V v 220 V, Izhodna moč 150 W
Za napajanje računalnika, TV, kamere, komunikacijskih sistemov,…
Oblika signala modificiran sinus
Vhodni vmesnik 12 V – napajanje v avtomobilu
Vhodna napajalna napetost 10~16 VDC
Izhodna napajalna napetost 230 VAC +/- 10%, 50 Hz
Izhodni vmesnik 220 V vtičnica
Varovalka: 25 A
2x USB tip-A ženski
Skupna izhodna moč USB vmesnikov 5 V / 2.1 A