| Datum objave | 2022-12-15 |
| EAN / UPC / JAN | 196804077475 |
| Konec podpore | 2028-12-07 |
| IZVEDBA | |
| Procesor | Intel Core i9-13900KF, 24C (8P + 16E) / 32T, Max Turbo do 5,8 GHz, P-core 3,0 / 5,4 GHz, E-core 2,2 / 4,3 GHz, 36 MB |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4080 16 GB GDDR6X |
| Čipset | Čipset Intel Z790 |
| Spomin | 2x 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Pomnilniške reže | Štiri reže DDR5 UDIMM, dvokanalne |
| Največji pomnilnik | Do 64 GB DDR5-5600 |
| Shranjevanje | 2TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podpora za shranjevanje | Do sedem diskov, 2x 3,5″ HDD + 2x 2,5″ HDD + 3x M.2 SSD • 3,5″ HDD do 2TB • 2,5″ HDD do 2TB • M.2 SSD do 2TB |
| Čitalec kartic | Noben |
| Optični | Noben |
| Avdio čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC897 |
| Zvočniki | Brez zvočnikov |
| Napajanje | 1200 W 90 % |
| OBLIKOVANJE | |
| Tipkovnica | Noben |
| Miška | Noben |
| Izbirni zaliv | 2,5” ležišče za trdi disk |
| Razširitvene reže | En PCIe 5.0 x16 En PCIe 4.0 x16 (x4 signal) En PCIe 3.0 x1 Štiri reže M.2 (ena za WLAN, tri za SSD) |
| Barva ohišja | Storm Gray |
| Sistemska razsvetljava | Legion Lighting + notranja ambientalna osvetlitev |
| Šasija | Notranji okrasni pokrov |
| Hladilnik | 3x M.2 SSD hladilnik + 250 W 360 mm z RGB svetlobo |
| Sistemski ventilator | 1x zadaj + 2x zgoraj z ARGB |
| Faktor oblike | Stolp (34L) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 211 x 464 x 494 mm (8,3 x 18,26 x 19,44 palcev) |
| Utež | 17 kg (37,47 lbs) |
| POVEZLJIVOST | |
| Ethernet | 2,5 GbE RTL8125BG |
| WLAN + Bluetooth[1] | Wi-Fi 6E, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Vrhunska vrata | 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1 1x slušalke (3,5 mm) 1x mikrofon (3,5 mm) |
| Zadnja vrata | 1x USB-C 3.2 Gen 2×2 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1 1x Ethernet (RJ-45) 1x stikalo za luči 6x avdio priključki (s SPDIF) |
| Izbirna zadnja vrata (konfigurirana) | 3x DP 1.4a, 1x HDMI 2.1 FRL na NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| VARNOST IN ZASEBNOST | |
| Varnostni čip | Vdelana programska oprema TPM 2.0 vgrajena v nabor čipov |
| SERVIS | |
| Osnovna garancija | 2 leti, kurir ali ročni prevoz |
| Vključena nadgradnja | Noben |
| CERTIFIKATI | |
| Zeleni certifikati | ErP sklop 3 Skladno z RoHS |
| PROGRAMSKA OPREMA | |
| Operacijski sistem | Noben |
| Priložena programska oprema | Noben |
| DODATKI | |
| Opomba | |
| 1. Bluetooth 5.2 je pripravljen za strojno opremo, vendar lahko deluje na nižji različici zaradi omejitev OS. | |
Računalnik Lenovo Tower Legion T7 Legion i9-13900KF/32GB/2TB/RTX4080 HDMI, 3xDisplayPort /1200W-90%/DOS Storm Grey 90V70035RM
979 King's Road, Quarry Bay, 96708 Hong Kong
Hong Kong
compliance@lenovo.com
https://www.lenovo.com/
Zastopnik za EU:
Lenovo
Landererova 12
Bratislava, Slovaška
compliance@lenovo.com




