Tehnologija AMD StoreMI Hiter in enostaven način za razširitev in pospešitev pomnilnika namiznega računalnika s procesorjem AMD Ryzen™. Osnovna arhitektura AMD »Zen 3« Najhitrejša jedra na svetu za računalniške igričarje AMD Ryzen™ VR Ready Premium Za uporabnike, ki želijo vrhunsko izkušnjo VR, AMD ponuja visoko zmogljive procesorje Ryzen™ VR-Ready Premium..
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Procesor | 5700X |
| Družino procesorjev | AMD Ryzen™ 7 |
| Procesorsko vtičnico | AM4 |
| Procesorska litografija | 7 nm |
| Spominski kanali | Dvokanalni |
| Vrste pomnilnika, ki jih podpira procesor | DDR4-SDRAM |
| Hitrosti pomnilnika, ki jih podpira procesor | 2667,2933,3200 MHz |
| Tržni segment | Namizje |
| Obsežne podrobnosti | |
| Procesor | |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Družino procesorjev | AMD Ryzen™ 7 |
| Procesor | 5700X |
| Osnovna frekvenca procesorja | 3,4 GHz |
| Število jeder procesorja | 8 |
| Procesorsko vtičnico | Buchse AM4 |
| Procesorska litografija | 7 nm |
| Škatla | Da |
| Hladilnik vključen | Ne |
| Procesorske niti | 16 |
| Frekvenca povečanja procesorja | 4,6 GHz |
| Procesorski predpomnilnik | 32 MB |
| Vrsta predpomnilnika procesorja | L3 |
| Toplotna moč (TDP) | 65 W |
| Grafikon | |
| Vgrajeni grafični adapterji | Ne |
| Ločen grafični adapter | Ne |
| Model vgrajenega grafičnega adapterja | Ni na voljo |
| Model namenskega grafičnega adapterja | Ni na voljo |
| Shranjevanje | |
| Vrste pomnilnika, ki jih podpira procesor | DDR4-SDRAM |
| Hitrosti pomnilnika, ki jih podpira procesor | 2667,2933,3200 MHz |
| Spominski kanali | Dvokanalni |
| Lastnosti | |
| Tržni segment | Namizje |
| PCI-Express-slots-različica | 4.0 |





