Preonosnik nima priloženega napajlenga adapterja.
| ZMOGLJIVOST | |
| Procesor | Intel Core™ Ultra 7 355, 8 GHz (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo do 4,7 GHz, 12 MB Intel® Smart Cache |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco | Copilot+ računalnik |
| NPU | Do 49 TOPOV |
| Grafika | Vgrajena grafika Intel® |
| Čipset | Platforma Intel® SoC |
| Spomin | 32 GB spajkanega LPDDR5X-7467 |
| Pomnilniške reže | Pomnilnik prislan na matično ploščo, brez rež, dvokanalni |
| Največji pomnilnik | 32 GB spajkanega pomnilnika, ni nadgradljiv |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Reža za shranjevanje | Ena reža M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 |
| Največja podpora za shranjevanje | En pogon, do 2 TB M.2 2242 SSD |
| Čitalnik kartic | Brez bralnika kartic |
| Zvočni čip | Kodek SoundWire®, Cirrus Logic® CS42L43 |
| Zvočniki | 4 stereo zvočniki, 2 W x 2 (nizkotonec), 2 W x 2 (visokotonec), optimizirano z Dolby Atmos®, pametni ojačevalnik (AMP) |
| Mikrofon | 4x, matrika |
| Kamera | 5,0 MP + IR z zaslonko za zasebnost |
| Baterija | 70 Wh |
| Napajalnik | Brez napajalnika |
| OBLIKOVANJE | |
| Prikaz | 14-palčni 2,8K WQXGA+ (2880 x 1800) OLED zaslon, 1100 niti (največja svetilnost) / 500 niti (običajno), sijajni zaslon / brez prstnih odtisov, 100 % DCI-P3, 100 % sRGB, 99 % Adobe® RGB, 120 Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, brez utripanja, DisplayHDR™ True Black 1000, Corning® Gorilla® Glass 3, zaščita na dotik, X-Rite®, PureSight Pro |
| Zaslon na dotik | OGS, 10-točkovni večdotični zaslon |
| Razmerje med zaslonom in ohišjem | 92,26 % AAR (razmerje aktivne površine) |
| Kalibracija barv | Tovarniška kalibracija barv X-Rite® |
| Pero | Lenovo® Yoga® Pen Gen 2 z etuijem (kozmično modra) |
| Tipkovnica | Osvetljeno od zadaj, slovensko |
| Sledilna ploščica | Večdotična sledilna ploščica s stekleno površino brez gumbov, podpira natančno sledilno ploščico (PTP), 80 x 135 mm (3,15 x 5,31 palca) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 317,21 x 222,62 x 15,29 mm (12,49 x 8,76 x 0,60 palca) |
| Teža | Že od 1,29 kg (2,84 lbs) |
| Barva ohišja | Kozmično modra |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), aluminij (spodaj) |
| Površinska obdelava | Žigosanje aluminija (anodizirano s peskanjem), proti prstnim odtisom s PVD prevleko |
| PROGRAMSKA OPREMA | |
| Operacijski sistem | Windows® 11 Pro, hrvaščina / slovenščina / angleščina |
| Paketna programska oprema | Preizkus v pisarni |
| POVEZLJIVOST | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2 + BT5.4 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | WWAN ni podprt |
| Ethernet | Brez vgrajenega etherneta |
| Standardna vrata | 1x USB-A (USB 10 Gbps), Always On, 2x Thunderbolt™ 4, z USB PD 45–65 W in DisplayPort™ 2.1, 1x HDMI® 2.1, do 8K/60 Hz, 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) |
| Priklop | Različne rešitve za priklop so podprte prek Thunderbolt™ / USB-C®. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Priklopna postaja za Yoga® 9 2-v-1 14IPH11. |
| VARNOST IN ZASEBNOST | |
| Varnostni čip | Omogočen TPM 2.0 vdelane programske opreme |
| Čitalnik prstnih odtisov | Brez bralnika prstnih odtisov |
| Druga varnost | Zaslonka za zasebnost kamere, ultrazvočno zaznavanje prisotnosti ljudi, IR kamera za Windows® Hello (prepoznavanje obrazov) |
| STORITEV | |
| Osnovna garancija | 2-letna garancija, kurirska dostava ali oddaja v servis, 1-letna garancija na baterijo |
| Vključena nadgradnja | 3-letna kurirska dostava/dostava s prevzemom iz 2-letne kurirske dostave/dostave (CPN) |
| DODATKI | |
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
| CERTIFIKATI | |
| Zeleni certifikati | Certificirano z ogljično nevtralnostjo, ENERGY STAR® 9.0, registrirano po standardu EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, skladno z RoHS |
| Mil-Spec test | Opravljen vojaški test MIL-STD-810H (21 preizkušenih elementov) |
| Drugi certifikati | Platforma Intel Evo™, certifikat Eyesafe® 2.0, TÜV Rheinland® Flicker Free, TÜV Rheinland® Low Blue Light (strojna rešitev) |
| Informacije o modelu | |
| Vrsta stroja | 83SE |
| Regija | JEJ |
| Država/regija | Hrvaška, Slovenija |
| EAN / UPC / JAN | 199275629549 |
| Datum objave | 2026-03-09 |
| Konec podpore | 2032-04-09 |







