| Datum objave | 2023-05-23 |
| EAN / UPC / JAN | 0197529534021 |
| Konec podpore | 2029-10-10 |
| IZVEDBA | |
| Procesor | Intel Core i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1,7 / 5,0 GHz, E-core 1,2 / 3,7 GHz, 12 MB |
| Grafika | Vgrajena grafika Intel Iris Xe |
| Čipset | Platforma Intel SoC |
| Spomin | 32 GB Spajkani LPDDR5-6000 |
| Pomnilniške reže | Pomnilnik prispajkan na sistemsko ploščo, brez rež, 8-kanalni |
| Največji pomnilnik | 32 GB spajkanega pomnilnika, ki ga ni mogoče nadgraditi |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podpora za shranjevanje | En disk, do 2TB M.2 2280 SSD |
| Reža za shranjevanje | Ena reža M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Čitalec kartic | Noben |
| Optični | Noben |
| Avdio čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC3306 |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, nizkotonci 2 W x 2 in visokotonci 0,8 W x 2, Dolby Atmos |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid z zaklopom za zasebnost |
| Mikrofon | 4x, niz |
| Baterija | Integrirana 57Wh |
| Polnilec | 65 W USB-C tanek (3-polni) |
| OBLIKOVANJE | |
| Prikaz [1] | 14″ WUXGA (1920 x 1200) IPS 400 nits proti bleščanju, 100 % sRGB, nizka poraba, dotik |
| Zaslon na dotik | OGS, 10-točkovni večdotik |
| Tipkovnica | Osvetljeno, slovensko |
| Barva ohišja | Storm Gray |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), aluminij (spodaj) |
| Pero | Integrirano pero Lenovo |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 314,4 x 222,3 x 15,53 mm (12,38 x 8,75 x 0,61 palca) |
| Utež | Od 1,38 kg (3,04 lbs) |
| PROGRAMSKA OPREMA | |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro, hrvaški / slovenski / angleški |
| Priložena programska oprema | Intel Connectivity Performance Suite |
| POVEZLJIVOST | |
| Ethernet[2] | Brez vgrajenega Etherneta |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2×2 + BT5.3 |
| WWAN | WWAN Možnost nadgradnje na 4G ali 5G |
| SIM kartica | Noben |
| NFC | NFC |
| Standardna vrata | 1x HDMI 2.1, do 4K/60Hz 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (vedno vklopljen) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora za prenos podatkov, Power Delivery 3.0 in DisplayPort 1.4a) |
| Izbirna vrata (konfigurirana) | 1x reža za kartico Nano-SIM |
| Priklop | Različne priklopne rešitve, podprte prek Thunderbolt / USB-C. Za več združljivih priklopnih rešitev obiščite Docking for ThinkPad X1 Yoga Gen 8 |
| Kabel za monitor | Noben |
| VARNOST IN ZASEBNOST | |
| Čitalec pametnih kartic | Noben |
| Varnostni čip | Diskretni TPM 2.0 omogočen |
| Čitalnik prstnih odtisov | Touch Style, Match-on-Chip, vgrajen v gumb za vklop |
| Fizične ključavnice | Varnostna reža Kensington Nano, 2,5 x 6 mm |
| Druga varnost | Zaslon za zasebnost kamere IR kamera za Windows Hello Pogled Mirametrixa |
| SERVIS | |
| Osnovna garancija | 3 leta, kurir ali ročni prevoz |
| Vključena nadgradnja | 3Y Premier Support WHB (CPN) |
| DODATKI | |
| Priložena dodatna oprema | Noben |
| CERTIFIKATI | |
| Zeleni certifikati [3] | ENERGY STAR 8.0 Zlato registriran EPEAT ErP sklop 6/26 Skladno z RoHS Certificirano TCO 9.0 |
| Drugi certifikati | Eyesafe Certified 2.0 Platforma Intel Evo |
| Mil-Spec test | Vojaški test MIL-STD-810H opravljen |
| Priporočene storitve | |
| Opomba | |
| 1. Tehnologija IPS (in-plane switching) se lahko nanaša na IPS, PLS, ADS, AHVA, AAS. | |
| 2. Podpora za Ethernet prek izbirnega adapterja Lenovo USB-C za Ethernet. | |
| 3. EPEAT je registriran, kjer je to primerno, glejte https://www.epeat.net za status registracije po državah. | |
Prenosnik Lenovo 35,5 cm (14,0″) ThinkPad X1 Yoga G8 1920×1200 IPS na dotik 400nit i7-1355U/32GB/SSD1TB/BL/FP/Intel Iris XE/Win11Pro
979 King's Road, Quarry Bay, 96708 Hong Kong
Hong Kong
compliance@lenovo.com
https://www.lenovo.com/
Zastopnik za EU:
Lenovo
Landererova 12
Bratislava, Slovaška
compliance@lenovo.com





