Podpora za ozadje za fotografski studio Puluz
PKT5204 je idealen tako za profesionalce kot za amaterje. Komplet vam bo prišel prav ob številnih priložnostih, tako kot ozadje za prenose v živo kot za snemanje videoposnetkov. Izdelek se bo uporabljal tudi med fotografiranjem, na primer na porokah, otroških zabavah itd. Možnosti so skoraj neskončne!

Prenosna in robustna zasnova
Puluz je poskrbel, da vam bo stojalo služilo čim dlje. Kovinska konstrukcija zagotavlja vzdržljivost in trdnost. Za nastavitev višine stojala morate le obrniti gumb na stojalu in ga nato zakleniti. Sestavljanje je nekaj minut, brez dodatnega orodja. Zložljiva in lahka zasnova omogoča enostavno prenašanje, zato lahko PKT5204 vzamete s seboj kamor koli želite.

3 barve na izbiro
Ta komplet vsebuje 3 blagajnasta ozadja v zeleni, rdeči in modri barvi, tako da se najde nekaj za vsakogar. Dimenzije ozadij so 1,6 x 2 m, kar povečuje svobodo uporabe. Glede na vaše želje lahko ozadja uporabite za fotografiranje, snemanje vlogov itd.

Seznam pakiranja:
- Prečka x3
- Ozadje x3
- Sponke za ozadje x4
- Stojalo za ozadje x2
- Pritrdilne sponke x6
- Torba za prenašanje
| Znamka | Puluz |
|---|---|
| Model | PKT5204 |
| Dimenzije ozadja | 1,6 x 2 m |
| Dimenzije nosilca | 2 x 2 m |
| Barve ozadja | rdeča, zelena, modra |
| Največja višina nosilca | 200 cm |
| Minimalni nosilec višina | 136,5 cm |
| Material | kovina, blago (ozadje) |

