LC Power LC-2004MB-V2-ON. Faktor oblike: Micro Tower, Tip: PC, Barva izdelka: Črna, Srebrna. Podprt premer sprednjega ventilatorja: 120 mm, Podprt premer stranskega ventilatorja: 120 mm, Podprt premer zadnjega ventilatorja: 80,92 mm. Podprte velikosti trdega diska: 2,5, 3,5, 5,25 palca. Širina: 170 mm Globina: 356 mm Višina: 375 mm Širina embalaže: 210 mm Globina pakiranja: 386 mm Višina embalaže: 430 mm
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Faktor oblike | Micro Tower |
| Vrsta | PC |
| Barva izdelka | Črna, srebrna |
| Premer podprtih sprednjih ventilatorjev | 120 mm |
| Premer podprtih stranskih ventilatorjev | 120 mm |
| Podprt premer zadnjega ventilatorja | 80,92 mm |
| Podprte velikosti trdega diska | 2,5,3,5,5,25 palcev |
| Širina | 170 mm |
| Globina | 356 mm |
| Višina | 375 mm |
| Širina embalaže | 210 mm |
| Globina paketa | 386 mm |
| Višina embalaže | 430 mm |
| Dolge podrobnosti | |
| Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Micro Tower |
| Vrsta | PC |
| Material | kovina, plastika |
| Barva izdelka | Črna, srebrna |
| Podprti faktorji oblike matične plošče | micro ATX, Mini-ITX |
| Število 3,5-palčnih razširitvenih ležišč | 2 |
| Število 5,25-palčnih razširitvenih ležišč | 1 |
| Število 2,5-palčnih razširitvenih ležišč | 2 |
| Število notranjih 3,5-palčnih razširitvenih ležišč | 1 |
| Število zunanjih 5,25-palčnih razširitvenih ležišč | 1 |
| Stransko okno | Ne |
| Primerno za | domačo pisarno |
| Gumb za ponastavitev | Da |
| Gumb za vklop | Da |
| Največja višina hladilnika CPU | 14 cm |
| Največja dolžina grafične kartice | 30 cm |
| Certifikat | CE |
| Moč | |
| Priložen napajalnik | Ne |
| Vrata in vmesniki | |
| Število vrat USB 2.0 | 2 |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Avdio priključki | Da |
| Avdio izhod | Da |
| Medij za shranjevanje | |
| Podprte velikosti trdega diska | 2,5,3,5,5,25 palcev |
| Hlajenje | |
| Število podprtih sprednjih ventilatorjev (največ) | 1 |
| Premer podprtih sprednjih ventilatorjev | 120 mm |
| Število podprtih stranskih ventilatorjev (največ) | 1 |
| Premer podprtih stranskih ventilatorjev | 120 mm |
| Število podprtih zadnjih ventilatorjev (največ) | 1 |
| Podprt premer zadnjega ventilatorja | 80,92 mm |
| Teža in mere | |
| Širina | 170 mm |
| Globina | 356 mm |
| Višina | 375 mm |
| Teža | 2,96 kg |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 210 mm |
| Globina paketa | 386 mm |
| Višina embalaže | 430 mm |
| Teža paketa | 3,96 kg |

