Gainward 471056224-1976. Družina grafičnega procesorja: NVIDIA, GPU: GeForce RTX 3090. Ločen pomnilnik grafičnega adapterja: 24 GB, vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6X, širina pomnilniškega vmesnika: 384 bitov, frekvenca pomnilnika: 9750 MHz. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. Različica DirectX: 12.0, različica OpenGL: 4.6, dvojna povezava DVI. Vmesnik: PCI Express x16 4.0. Hlajenje: aktivno, število ventilatorjev: 3 ventilatorji, barve osvetlitve: več
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 3090 |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 24 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6X |
| Širina | 112 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 384 bitov |
| Frekvenca ure pomnilnika | 9750 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Dual-Link-DVI | Da |
| Vmesnik | PCI Express x16 4.0 |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 3 ventilatorji |
| Barve osvetlitve | Več |
| Osvetlitev | Da |
| Vse podrobnosti | |
| Dizajn | |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 3 ventilatorji |
| Število rež | 2,7 |
| Osvetlitev | Da |
| Barve osvetlitve | Več |
| Barva izdelka | Črna |
| Procesor | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 3090 |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| CUDA | Da |
| CUDA jedra | 10496 |
| Taktna frekvenca procesorja | 1695 MHz |
| FireStream | Ne |
| Shramba | |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 24 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6X |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 384 bitov |
| Frekvenca ure pomnilnika | 9750 MHz |
| Pasovna širina pomnilnika (maks.) | 936 GB/s |
| Povezave in vmesniki | |
| Vmesnik | PCI Express x16 4.0 |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Število povezav DisplayPort | 3 |
| Različica HDMI | 2.1 |
| Različica DisplayPorts | 1.4a |
| Storitve | |
| Vgrajen TV sprejemnik | Ne |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Navidezna resničnost (VR) pripravljena | Da |
| HDCP | Da |
| Dual-Link-DVI | Da |
| NVIDIA 3D Vision | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| NVIDIA Ansel | Da |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10 x64 |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
| Učinkovitost | |
| Dodatni priključki za napajanje | 2x 8-pinski |
| Poraba energije (maks.) | 350 W |
| Teža in mere | |
| Globina | 294 mm |
| Širina | 112 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Navodila za uporabo | Da |
| Vrsta embalaže | Škatla |








