ASUS TUF Gaming TUF-GTX1660S-O6G-GAMING. Družina grafičnega procesorja: NVIDIA, GPU: GeForce GTX 1660 SUPER, frekvenca procesorja: 1530 MHz. Ločen pomnilnik grafičnega adapterja: 6 GB, vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6, širina pomnilniškega vmesnika: 192 bitov, frekvenca pomnilnika: 14002 MHz. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. Različica DirectX: 12.0, različica OpenGL: 4.6, dvojna povezava DVI. Vmesnik: PCI Express x16 3.0. Hlajenje: aktivno, število ventilatorjev: 2 ventilatorja, barve osvetlitve: več
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Taktna frekvenca procesorja | 1530 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 6 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina | 130 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 192 bitov |
| Frekvenca ure pomnilnika | 14002 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Dual-Link-DVI | Da |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 2 ventilatorja |
| Barve osvetlitve | Več |
| Osvetlitev | Da |
| Vse podrobnosti | |
| Dizajn | |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 2 ventilatorja |
| Faktor oblike | Polna višina/cela dolžina (FH/FL) |
| Višina nosilca | Polna višina (FH) |
| Število rež | 2,3 |
| Osvetlitev | Da |
| Barve osvetlitve | Več |
| Barva izdelka | Črna |
| Procesor | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| CUDA | Da |
| CUDA jedra | 1408 |
| Taktna frekvenca procesorja | 1530 MHz |
| Taktna frekvenca procesorja | 1860 MHz |
| Tehnologija vzporedne obdelave | Ni podprto |
| Največje število prikazov na grafično kartico | 3 |
| FireStream | Ne |
| Shramba | |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 6 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 192 bitov |
| Frekvenca ure pomnilnika | 14002 MHz |
| Povezave in vmesniki | |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Število povezav DVI-D | 1 |
| Število povezav DisplayPort | 1 |
| Storitve | |
| PhysX | Da |
| Vgrajen TV sprejemnik | Ne |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| HDCP | Da |
| Dual-Link-DVI | Da |
| NVIDIA GameWorks VR | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Učinkovitost | |
| Min. Sistemsko napajanje | 450 W |
| Dodatni priključki za napajanje | 1x 8-pinski |
| Teža in mere | |
| Globina | 264 mm |
| Višina | 55 mm |
| Širina | 130 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Uporabniški priročnik | Da |
| Gonilnik vključen | Da |
| Vrsta embalaže | Škatla |








