Palit NE51660018J9-165F. Družina grafičnih procesorjev: NVIDIA, GPU: GeForce GTX 1660, frekvenca procesorja: 1530 MHz. Ločen pomnilnik grafičnega adapterja: 6 GB, vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR5, širina pomnilniškega vmesnika: 192 bitov. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. Različica DirectX: 12.0, različica OpenGL: 4.5, dvojna povezava DVI. Vmesnik: PCI Express x16 3.0. Hlajenje: Aktivno, število ventilatorjev: 1 ventilator
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce GTX 1660 |
| Taktna frekvenca procesorja | 1530 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 6 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR5 |
| Širina | 122 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 192 bitov |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.5 |
| Dual-Link-DVI | Da |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 1 ventilator |
| Vse podrobnosti | |
| Dizajn | |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 1 ventilator |
| Število rež | 2 |
| Barva izdelka | Črna |
| Procesor | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce GTX 1660 |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| CUDA | Da |
| Taktna frekvenca procesorja | 1530 MHz |
| Taktna frekvenca procesorja | 1785 MHz |
| FireStream | Ne |
| Največje število prikazov na grafično kartico | 3 |
| Shramba | |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 6 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR5 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 192 bitov |
| Pasovna širina pomnilnika (maks.) | 192 GB/s |
| Povezave in vmesniki | |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Število povezav DVI-D | 1 |
| Število povezav DisplayPort | 1 |
| Različica HDMI | 2.0b |
| Različica DisplayPorts | 1.4 |
| Storitve | |
| Vgrajen TV sprejemnik | Ne |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.5 |
| Navidezna resničnost (VR) pripravljena | Da |
| HDCP | Da |
| Dual-Link-DVI | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| NVIDIA GameStream | Da |
| NVIDIA Ansel | Da |
| Full-HD | Da |
| Učinkovitost | |
| Poraba energije (med delovanjem) | 120 W |
| Dodatni priključki za napajanje | 1x 8-pinski |
| Teža in mere | |
| Globina | 168 mm |
| Višina | 40 mm |
| Širina | 122 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Navodila za uporabo | Da |
| Gonilnik vključen | Da |
| Vrsta embalaže | Škatla |








