Antec HCG750. Skupna moč: 750 W, AC vhodna napetost: 100 – 240 V, AC vhodna frekvenca: 50 – 60 Hz Konektor za matično ploščo: 20 + 4 pin ATX, vrsta kabla: Modularna. Namen: osebni računalnik, napajalnik (PSU) Faktor oblike: ATX, 80 Plus Certifikat: 80 PLUS Gold. Barva izdelka: Črna, Hlajenje: Aktivno, Premer ventilatorja: 12 cm. Širina: 150 mm, globina: 140 mm, višina: 86 mm
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Skupna moč | 750 W |
| AC vhodna napetost | 100 – 240 V |
| AC vhodna frekvenca | 50 – 60 Hz |
| Vtič konektorja matične plošče | 20 + 4 pin ATX |
| Vrsta kabla | Modularni |
| Namen | PC |
| Faktor oblike napajalne enote (PSU) | ATX |
| Certifikat 80 Plus | 80 PLUS Gold |
| Certifikat | cTUVus / TUV / CB / RCM / CE / EAC / CCC / BSMI / FCC |
| Barva izdelka | Črna |
| Hlajenje | Aktivno |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Širina | 150 mm |
| Globina | 140 mm |
| Višina | 86 mm |
| Vse podrobnosti | |
| Učinkovitost | |
| Skupna moč | 750 W |
| AC vhodna napetost | 100 – 240 V |
| AC vhodna frekvenca | 50 – 60 Hz |
| Vhodni tok | 5 – 10 A |
| Filter za korekcijo faktorja moči (PFC) | Aktiven |
| Kombinirana moč (+ 3,3 V) | 100 W |
| Kombinirana moč (+ 12V) | 744 W |
| Kombinirana moč (+ 5V) | 100 W |
| Kombinirana moč (-12V) | 3,6 W |
| Kombinirana moč (+ 5Vsb) | 15 W |
| Maks. Izhodni tok (+ 3,3 V) | 20 A |
| Maks. Izhodni tok (+ 12V) | 62 A |
| Največji izhodni tok (+ 5V) | 20 A |
| Maks. Izhodni tok (-12V) | 62 A |
| Maks. Izhodni tok (+ 5Vsb) | 3 A |
| Učinkovitost | 92 % |
| Lastnosti energetske zaščite | Prenapetost, prenapetost, prenapetost, kratek stik, podnapetost |
| Storitve | |
| Namen | PC |
| Faktor oblike napajalne enote (PSU) | ATX |
| Certifikat 80 Plus | 80 PLUS Gold |
| Različica ATX | 2.32 |
| Certifikat | cTUVus / TUV / CB / RCM / CE / EAC / CCC / BSMI / FCC |
| Povezave in vmesniki | |
| Vtič konektorja matične plošče | 20 + 4 pin ATX |
| Število napajalnih vtičev SATA | 8 |
| Število priključkov Molex 4pin | 3 |
| Število priključkov za napajanje PCI Express 6 + 2pin | 4 |
| Priključek CPE (4 + 4 pin) | Da |
| ATX napajalni vtič (24-pinski) | Da |
| Priključek za napajanje disketnega pogona | 1 |
| Vtič disketnega pogona | Da |
| PCI Express konektor | Da |
| Vrsta kabla | Modularni |
| Dizajn | |
| Barva izdelka | Črna |
| Hlajenje | Aktivno |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Število ventilatorjev | 1 ventilator |
| Stikalo za vklop/izklop | Da |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 40 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 150 mm |
| Globina | 140 mm |
| Višina | 86 mm |
| Teža | 2,11 kg |
| Podatki o embalaži | |
| Teža paketa | 3,42 kg |

