MSI MAG 275QF E20 je 27-palčni WQHD gaming monitor z Rapid IPS panelom, osveževanjem 200 Hz in odzivnim časom 0,5 ms (GtG, min.). Namenjen je gladkemu igranju in hitrim prizorom, pri čemer tehnologiji NVIDIA G-SYNC Compatible in AMD FreeSync™ Premium pomagata zmanjšati trganje slike. HDR Ready, širok vidni kot 178° ter 1,07 milijarde barv poskrbijo za prijetno sliko, povezljivost pa vključuje 2× HDMI 2.0b in DisplayPort 1.4a.
| Naziv izdelka | MAG 275QF E20 |
| Velikost zaslona | 27″ |
| Aktivna površina zaslona | 596.736(H) x 335.664(V) |
| Ukrivljenost | Flat |
| Tip panela | Rapid IPS |
| Ločljivost | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Razmik med slikovnimi pikami | 0.2331(H) × 0.2331(V) |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Svetilnost | SDR: 300 cd/m² |
| Kontrastno razmerje | 1200:1 |
| Dinamični kontrast (DCR) | 100000000:1 |
| Frekvenca signala | 130.56~544 KHz(H) / 48~200 Hz(V) |
| Aktivni razpon osveževanja | 48~200Hz |
| Hitrost osveževanja | 200Hz |
| Odzivni čas | 0.5ms (GtG, Min.) |
| Tehnologija dinamičnega osveževanja | NVIDIA G-SYNC Compatible AMD FreeSync™ Premium |
| HDR podpora | HDR Ready |
| Video priključki | 2x HDMI™ 2.0b (WQHD@144Hz) 1x DisplayPort 1.4a (HBR3) |
| USB priključki | N/A |
| Avdio priključki | 1x Headphone-out |
| Vidni kot | 178° (H) / 178° (V) |
| Barvni prostor Adobe RGB / DCI-P3 / sRGB | 82% / 90% / 115% (CIE1976 Standard) |
| Površina zaslona | Anti-glare |
| Število barv | 1.07B, 10 bits (8 bits + FRC) |
| Zvočniki | N/A |
| Tip napajanja | Internal Power Board |
| Napajalni vhod | 100~240V, 50/60Hz |
| Nastavitev nagiba | -5°~20° |
| Nastavitev zasuka | N/A |
| Pivot | N/A |
| Nastavitev višine | N/A |
| Kensington ključavnica | Yes |
| VESA montaža | 100 x 100 mm |
| Mere s stojalom (Š x G x V) | 613.3 x 220.09 x 454.34mm (24.1 x 8.6 x 17.8 inch) |
| Mere brez stojala (Š x G x V) | 613.3 x 57.9 x 360.7mm (24.1 x 2.2 x 14.2 inch) |
| Teža (neto / bruto) | 3.95 kg (8.7 lbs) / 6.24 kg (13.7 lbs) |
| Mere kartona (Š x G x V) | 684 x 129 x 456mm (26.9 x 5.07 x 17.9 inch) |
| Priloženo | 1x Display Cable (1.4a), 1x Power Cord (C13) |
| Opombe | HDMI™: 2560 x 1440 (Up to 144Hz) DisplayPort: 2560 x 1440 (Up to 200Hz) Support: HDMI™ CEC, PIP/PBP; Non Support: KVM |
| Razpored priključkov na ohišju | 1. 5-way Joystick Navigator 2. AC-in 3. 2 x HDMI™ 2.0b (WQHD@144Hz) 4. Display Port 1.4a(HBR3) 5. Headphone out 6. Kensington Lock |




