MSI Optix MAG274QRF. Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev), Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 slikovnih pik, Vrsta HD: Quad HD, Površina zaslona: Mat, Odzivni čas: 1 ms, Izvorno razmerje stranic: 16:9, Vidni kot, vodoravno: 178° , Kot gledanja, navpično: 178°. Vgrajeno zvezdišče USB, različica zvezdišča USB: 2.0. VESA nosilec, nastavitev višine. Barva izdelka: Črna
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Diagonala zaslona | 68,6 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1440 slikovnih pik |
| Vrsta HD | Quad HD |
| Površina zaslona | Mat |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Izvirno razmerje stranic | 16:9 |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Gledni kot, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Integrirano zvezdišče USB | Da |
| Različica zvezdišča USB | 2.0 |
| VESA nosilec | Da |
| Prilagoditev višine | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolge podrobnosti | |
| Storitve | |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Tehnologija brez utripanja | Da |
| Tehnologija nizke modre svetlobe | Da |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 68,6 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1440 slikovnih pik |
| Izvirno razmerje stranic | 16:9 |
| Vrsta plošče | IPS |
| Svetlost (običajna) | 300 cd/m² |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Vrsta HD | Quad HD |
| Površina zaslona | Mat |
| Oblika zaslona | Ravna |
| Podprte grafične ločljivosti | 2560 x 1440 |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 |
| Razmerje kontrasta (dinamično) | 100000000:1 |
| Največja hitrost osveževanja | 165 Hz |
| Gledni kot, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Število barv zaslona | 1,073 milijarde barv |
| Razmik slikovnih pik | 0,233 x 0,233 mm |
| Vidna velikost (navpično) | 33,6 cm |
| Vidna velikost (diagonala) | 59,7 cm |
| Digitalna horizontalna frekvenca | 90,9–242,4 kHz |
| Digitalna navpična frekvenca | 30–165 Hz |
| Video podpora z visokim dinamičnim razponom | Da |
| Barvni prostor RGB | DCI-P3 |
| Pokritost sRGB (klasična) | 131 % |
| Vrata in vmesniki | |
| Integrirano zvezdišče USB | Da |
| Različica zvezdišča USB | 2.0 |
| Vrsta vrat USB navzgor | USB tipa B |
| Število nadaljnjih rež USB-A tipa | 2 |
| Število spodnjih vrat USB-C | 1 |
| Nadomestni način USB Type-C DisplayPort | Da |
| DVI povezava | Ne |
| HDMI | Da |
| Število vrat HDMI | 2 |
| Različica HDMI | 2.0b |
| Število priključkov DisplayPort | 1 |
| Različica DisplayPorts | 1.4 |
| Avdio priključki | Ne |
| Izhod za slušalke | Da |
| Izhodi za slušalke | 1 |
| DC povezava | Da |
| Ergonomija | |
| VESA nosilec | Da |
| Vmesnik za montažo na ploščo | 100 x 100 mm |
| Reža za kabelsko ključavnico | Da |
| Kabelska ključavnica vrste reže | Kensington |
| Prilagoditev višine | Da |
| Nastavitev višine | 10 cm |
| Pivot | Da |
| Kot vrtenja | -90 – 90° |
| Vrtljiv | Da |
| Območje kota zasuka | -75 – 75 ° |
| nagibno | Da |
| Območje kota naklona | -5 – 20 ° |
| Prikaz na zaslonu (OSD) | Da |
| Multimediji | |
| Vgrajeni zvočniki | Ne |
| Integrirana kamera | Ne |
| Oblikovanje | |
| Barva izdelka | Črna |
| Zasnova brez okvirja | Da |
| Uspešnost | |
| Razred energijske učinkovitosti (SDR) | G |
| Razred energijske učinkovitosti (HDR) | G |
| Poraba energije (SDR) na 1000 ur | 32 kWh |
| Poraba energije (HDR) na 1000 ur | 46 kWh |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 32 W |
| AC vhodna napetost | 100 – 240 V |
| Vhodna frekvenca AC | 50/60 Hz |
| Vhodni tok | 3,42 A |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 40 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -20 – 60 °C |
| Delovna relativna vlažnost | 20 – 90 % |
| Vlažnost pri skladiščenju | 10 – 90 % |
| Delovna nadmorska višina | 0 – 5000 m |
| Teža in mere | |
| Širina (brez stojala) | 61,5 cm |
| Globina (brez stojala) | 20,7 cm |
| Višina (brez stojala) | 53,3 cm |
| Teža (brez stojala) | 6,05 kg |
| Trajnost | |
| Trajnostni certifikati | Ne |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 730 mm |
| Globina embalaže | 220 mm |
| Višina embalaže | 490 mm |
| Teža paketa | 8,7 kg |










