24,5-palčna popolna igralna izkušnja pri 144 Hz
Samo hitro je! Hitrost osveževanja 144 Hz v kombinaciji z odzivnim časom 1 ms in podporo FreeSync Premium. 24,5-palčni zaslon v polni visoki ločljivosti z elegantnim dizajnom brez robov na 3 straneh. & Nbsp;
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Diagonala zaslona | 62,2 cm |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Vrsta HD | Full HD |
| Tehnologija zaslona | LCD |
| Površina zaslona | Mat |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Kot gledanja, vodoravno | 170 ° |
| Kot gledanja, navpično | 160 ° |
| Vgrajeno zvezdišče USB | Da |
| Različica zvezdišča USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| VESA nosilec | Da |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Storitve | |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| AMD FreeSync | Da |
| Vrsta AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Razpon hitrosti osveževanja AMD FreeSync | 30–144 Hz |
| VESA Adaptive Sync podpira | Da |
| Tehnologija brez utripanja | Da |
| Tehnologija nizke modre svetlobe | Da |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 62,2 cm |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Vrsta plošče | TN |
| Svetlost (običajna) | 400 cd/m² |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Vrsta HD | Full HD |
| Tehnologija zaslona | LCD |
| Vrsta osvetlitve ozadja | W-LED |
| Površina zaslona | Mat |
| Oblika zaslona | Ravna |
| Podprte grafične ločljivosti | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Kontrastno razmerje | 1000:1 |
| Kontrastno razmerje (dinamično) | 50000000: 1 |
| Največja hitrost osveževanja | 144 Hz |
| Kot gledanja, vodoravno | 170 ° |
| Kot gledanja, navpično | 160 ° |
| Število barv na zaslonu | 16,78 milijona barv |
| 3D | Ne |
| Razmak slikovnih pik | 0,283 x 0,283 mm |
| Razpon vodoravnega skeniranja | 30 – 160 kHz |
| Razpon navpičnega skeniranja | 50 – 76 Hz |
| Vidna velikost (vodoravno) | 54,4 cm |
| Vidna velikost (navpično) | 30,3 cm |
| Digitalna horizontalna frekvenca | 30 – 160 kHz |
| Digitalna navpična frekvenca | 30 – 146 Hz |
| Pokritost sRGB (klasična) | 102 % |
| Adobe RGB pokritost | 81 % |
| Povezave in vmesniki | |
| Vgrajeno zvezdišče USB | Da |
| Različica zvezdišča USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Število povezav VGA (D-Sub) | 1 |
| DVI povezava | Ne |
| Število povezav HDMI | 2 |
| Različica HDMI | 1.4 |
| Število povezav DisplayPort | 1 |
| Različica DisplayPorts | 1.2 |
| Izhod za slušalke | Da |
| Izhodi za slušalke | 1 |
| Povezljivost slušalk | 3,5 mm |
| Ergonomija | |
| VESA nosilec | Da |
| Vmesnik za montažo na ploščo | 100 x 100 mm |
| Nastavitev višine | Ne |
| nagibno | Da |
| Razpon kota naklona | -3,5 – 21,5 ° |
| On-Screen-Display (OSD) | Da |
| Jeziki zaslonskega prikaza (OSD) | Poenostavljena kitajščina, tradicionalna kitajščina, češčina, nemščina, nizozemščina, angleščina, španščina, finščina, francoščina, italijanska, japonska, korejska, poljska , portugalski, ruski, švedski td> tr> |
| Število jezikov OSD | 16 |
| Plug & Play | Da |
| Večpredstavnost | |
| Vgrajeni zvočniki | Ne |
| Vgrajena kamera | Ne |
| Dizajn | |
| Barva izdelka | Črna |
| Zasnova brez okvirja | Da |
| Odstranljivo stojalo | Da |
| Osnovna barva | Črna |
| Brez težkih kovin | Hg (živo srebro) |
| Certifikat | ISO |
| Podatki o embalaži | |
| Stojalo vključeno | Da |
| Priloženi kabli | AC, audio (3,5 mm), DisplayPort, HDMI, VGA |
| Dolžina avdio kabla | 1,8 m |
| Dolžina kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Dolžina kabla HDMI | 1,8 m |
| Dolžina kabla VGA | 1,8 m |
| Dolžina kabla USB | 1,8 m |
| Širina embalaže | 627 mm |
| Globina pakiranja | 173 mm |
| Višina embalaže | 417 mm |
| Teža paketa | 6,1 kg |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Druge funkcije | |
| Dolžina napajalnega kabla | 1,8 m |
| Stikalo za vklop/izklop | Da |
| Vgrajen TV sprejemnik | Ne |
| Embalažni material, ki ga je mogoče reciklirati | 100 % |
| Vrsta debeline okvirja | Brez okvirja |
| Povprečni čas delovanja med okvarami (MTBF) | 50000 h |
| Učinkovitost | |
| Razred energetske učinkovitosti (SDR) | F |
| Poraba energije (SDR) na 1000 ur | 21 kWh |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 23 W |
| Poraba energije (pripravljenost) | 0,5 W |
| Poraba energije (izklop) | 0,5 W |
| AC vhodna napetost | 100 – 240 V |
| AC vhodna frekvenca | 50 – 60 Hz |
| Zunanje napajanje | Ne |
| Lestvica energetske učinkovitosti | A do G |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 40 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -25 – 55 ° C |
| Relativna vlažnost med delovanjem | 10 – 85 % |
| Vlažnost med skladiščenjem | 5 – 93 % |
| Nadmorska višina med delovanjem | 0 – 5000 m |
| Višina skladišča | 5000 – 12192 m |
| Teža in mere | |
| Širina naprave (vključno z osnovo) | 558,6 mm |
| Globina naprave (vključno z nogo) | 199,7 mm |
| Višina naprave (vključno s stopalom) | 423,7 mm |
| Teža (s stojalom) | 4,27 kg |
| Širina (brez stojala) | 55,9 cm |
| Trajnost | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |











