Asrock Z590 Phantom Gaming 4. Proizvajalec procesorja: Intel, vtičnica za procesor: LGA 1200 (Socket H5), Združljivi procesorji: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i7 Extreme … . Podprti glavnega pomnilnika: DDR4-SDRAM, največja RAM pomnilnika: 128 GB glavna vrsta pomnilnika: DIMM. Podprti vmesniki shranjevalnih pogonov: M.2, SATA III, Ultra M.2, Podprti pogoni za shranjevanje: HDD & amp; SSD disk. Tehnologija vzporedne obdelave: CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX, največja ločljivost: 4096 x 2160 slikovnih pik. USB priključek: USB Type-A, USB Type-C
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Vtičnica za procesor | LGA 1200 (podnožje H5) |
| Združljivi procesorji | Intel® Celeron®, Intel® Core ™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i7 Extreme Edition, Intel Core i9, Intel Core i9 Extreme Edition, Intel Pentium G |
| Podprti RAM | DDR4-SDRAM |
| Največji pomnilnik RAM | 128 GB |
| Vrsta RAM-a | DIMM |
| Podprti vmesniki pogona za shranjevanje | M.2, SATA III, Ultra M.2 |
| Podprti pogoni za shranjevanje | HDD & SSD |
| Tehnologija vzporedne obdelave | CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| Največja ločljivost | 4096 x 2160 slikovnih pik |
| USB vtič | USB Type-A, USB Type-C |
| Vse podrobnosti | |
| Procesor | |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Vtičnica za procesor | LGA 1200 (podnožje H5) |
| Združljivi procesorji | Intel® Celeron®, Intel® Core ™ i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i7 Extreme Edition, Intel Core i9, Intel Core i9 Extreme Edition, Intel Pentium G |
| Podprte procesorske reže | LGA 1200 (vtičnica H5) |
| Shramba | |
| Podprti RAM | DDR4-SDRAM |
| Število pomnilniških rež | 4 |
| Vrsta RAM-a | DIMM |
| Pomnilniški kanali | Dvokanalni |
| Brez ECC | Da |
| Podprta hitrost pomnilnika | 2666,2933,3200,4666,4800 MHz |
| Podprte zmogljivosti pomnilniškega modula | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB |
| Največji pomnilnik RAM | 128 GB |
| Pomnilnik brez medpomnilnika | Da |
| Lastnosti | |
| Komponenta za | PC |
| Faktor oblike matične plošče | ATX |
| Družina čipov matične plošče | Intel |
| Nabor čipov matične plošče | Intel Z590 |
| Avdio čip | Realtek ALC897 |
| Avdio kanali | 7.1 kanali |
| Nadzor zdravja računalnika | CPE, ventilator, LED, temperatura, napetost |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število montažnih lukenj | 9 |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10 x64 |
| Notranje V/I povezave | |
| Število vmesnikov USB 2.0 | 2 |
| Vrata USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Vrata USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Konektorji SATA III | 6 |
| Zvočni vtič sprednje plošče | Da |
| ATX napajalni vtič (24-pinski) | Da |
| Priključek za napajalni ventilator | Da |
| Priključek ventilatorja CPE | Da |
| Število vtičev ventilatorja ohišja | 4 |
| Število priključkov Molex 4pin | 1 |
| EPS napajalni vtič (8-pinski) | Da |
| Priključek TPM | Da |
| Thunderbolt glave | 1 |
| 12 V napajalni priključek | Da |
| RGB-LED pin glava | Da |
| V/I povezave na zadnji strani | |
| Število vrat USB 2.0 | 2 |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število rež tipa A | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število rež tipa C | 1 |
| Število povezav Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Število priključkov PS/2 | 1 |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Različica HDMI | 2.0 |
| Izhodi za slušalke | 1 |
| Vhod za mikrofon | Da |
| USB vtič | USB Type-A, USB Type-C |
| Krmilnik za shranjevanje | |
| Podprti pogoni za shranjevanje | HDD & SSD |
| Podprti vmesniki pogona za shranjevanje | M.2, SATA III, Ultra M.2 |
| Največje podprto število trdih diskov | 6 |
| Število podprtih pogonov za shranjevanje | 3 |
| Raid Raid | 0,1,5,10 |
| Omrežje | |
| Vgrajena ethernetna povezava | Da |
| Vrsta vmesnika Ethernet | Gigabitni Ethernet |
| Krmilnik LAN | Intel® I219-V |
| Pripravljeno na Wake-on-LAN | Da |
| WLAN | Ne |
| BIOS | |
| Vrsta BIOS-a | UEFI AMI |
| Velikost pomnilnika BIOS-a | 128 Mbit |
| Različica ACPI | 6.0 |
| Različica BIOS-a za upravljanje sistema (SMBIOS) | 2.7 |
| Razširitvene reže | |
| Povezave PCI-Express x1 (Gen 3.x) | 3 |
| PCI-Express x16 reže | 1 |
| Povezave PCI-Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Število rež M.2 (M) | 3 |
| Grafika | |
| Tehnologija vzporedne obdelave | CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| Največja ločljivost | 4096 x 2160 slikovnih pik |
| HDCP | Da |
| Različica OpenGL | 4.5 |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Teža in mere | |
| Širina | 244 mm |
| Globina | 244 mm |
| Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | SATA |
| Gonilnik vključen | Da |
| Priložena programska oprema | ASRock Motherboard Utility (Phantom Gaming Tuning) ASRock Polychrome SYNC ASRock XFast LAN |






