Epson Hummingbird Singlepack Magenta T0803 Claria fotografsko črnilo. Vrsta barvnega črnila: črnilo na osnovi pigmenta, prostornina barvnega črnila: 7,4 ml, količina v pakiranju: 1 kos
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Vrsta barvnega črnila | Črnila na osnovi pigmenta |
| Prostornina barvnega črnila | 7,4 ml |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| Vrsta | Izvirnik |
| Vrsta barvnega črnila | Črnila na osnovi pigmenta |
| Barve tiskanja | Magenta |
| Tehnologija tiskanja | Inkjet tiskalnik |
| Združljivost blagovnih znamk | Epson |
| Združljivost | – Epson Stylus Photo RX685 – Epson Stylus Photo RX585 – Epson Stylus Photo RX560 – Epson Stylus Photo R360 – Epson Stylus Photo R285 – Epson Stylus Photo R265 – Epson – PXD Stylus Epson Stylus Photo PX820FWD – Epson Stylus Photo PX810FW – Epson Stylus Photo PX730WD – Epson Stylus Photo PX720WD – Epson Stylus Photo PX710W – Epson Stylus Photo PX700W – Epson Stylus Photo PX730WD – Epson Stylus Photo PX720WD – Epson Stylus Photo PX710W – Epson Stylus Photo PX700W – Epson Stylus Photo PX6060 – Photo PX6 Stylus PX05. tr> |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Število barvnih kartuš s črnilom | 1 |
| Prostornina barvnega črnila | 7,4 ml |
| Vrsta črnila | Črnila na osnovi pigmentov |
| OEM koda | C13T08034011 |
| Poreklo | Kitajska |
| Barva | Da |
| Logistika | |
| Širina palete | 80 cm |
| Dolžina palete | 120 cm |
| Višina palete | 145 cm |
| Količina na paleto | 3000 kosov |
| Širina škatle za pošiljanje | 12 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 26 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 14,6 cm |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 10 kosov |
| Širina palete (UK) | 100 cm |
| Dolžina palete (UK) | 120 cm |
| Višina palete (UK) | 145 cm |
| Število na paleto (Združeno kraljestvo) | 3000 kosov |
| Količina na paletno plast | 300 kosov |
| Število na paletni sloj (Združeno kraljestvo) | 300 kosov |
| Minimalna količina naročila | 10 kosov |
| Teža in mere | |
| Širina embalaže | 145 mm |
| Globina embalaže | 26 mm |
| Višina paketa | 120 mm |
| Vrsta embalaže | Vizualna embalaža |



