| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 Ti |
| Hitrost procesorja | 2407 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 8 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR7 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 128 bit |
| Hitrost pomnilnika | 14000 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express 5.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 2 ventilator |
| Barve osvetlitve | Multi |
| Osvetlitev | Da |
Grafična kartica nVidia RTX5060Ti Gainward Ghost – 8GB GDDR7 (NE7506T019P1-GB2062B)
IZENAČIM CENO
1 dan
Artikel bo na zalogi ali pripravljen za pošiljanje v enem dnevu od naročila.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
12F, No. 96, Hsin Tai Wu Rd., Sec. 1, Hsi-Chih, Taipei Hsien
Taiwan
https://www.gainward.com/
Zastopnik za EU:
XpertVision GmbH
Schmelzer Str. 30, Willich
Germany
support@xpertvision.de



