| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 5060 |
| Hitrost procesorja | 2595 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 8 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR7 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 128 bit |
| Hitrost pomnilnika | 28000 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express 5.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 3 ventilator |
| Barve osvetlitve | Multi |
| Osvetlitev | Da |
Grafična kartica nVidia RTX5060 GigaByte AERO OC bela – 8GB GDDR7 (GV-N5060AERO-OC-8GD)
IZENAČIM CENO
1 dan
Artikel bo na zalogi ali pripravljen za pošiljanje v enem dnevu od naročila.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
No.6, Bao Chiang Road, 231 NEW TAIPEI CITY
Taiwan
https://www.gigabyte.com/
Zastopnik za EU:
Ernst Reiner GmbH & Co. KG
Baumannstr. 16, Furtwangen
Germany
info@siewert-kau.de



