MSI GeForce RTX 4080 16GB SUPRIM X. Družina grafičnega procesorja: NVIDIA, GPU: GeForce RTX 4080. Pomnilnik diskretne grafične kartice: 16 GB, Vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6X, Širina pomnilniškega vmesnika: 256-bit. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. DirectX-različica: 12 Ultimate, OpenGL-različica: 4.6. Vmesnik: PCI Express 4.0. Hlajenje: Aktivno, Število ventilatorjev: 3 ventilatorji.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 4080 |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6X |
| Široko | 78 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bit |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express 4.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 3 ventilator |
| Obsežne podrobnosti | |
| Oblikovanje | |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 3 ventilator |
| faktor oblike | Polna višina/polna dolžina (FH/FL) |
| Osvetlitev | Da |
| barva izdelka | Siva |
| Procesor | |
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 4080 |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| CUDA | Da |
| CUDA jeder | 9728 |
| Tehnologija vzporedne obdelave | Nepodprto |
| Maximale Displays za videokarte | 4 |
| Shranjevanje | |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6X |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bit |
| Pasovna širina pomnilnika (maks.) | 22,4 GB/s |
| Povezave in vmesniki | |
| vmesnik | PCI Express 4.0 |
| Število vrat HDMI | 1 |
| Število priključkov DisplayPort | 3 |
| Različica HDMI | 2.1a |
| Različica DisplayPorts | 1.4a |
| Storitve | |
| Integriran TV sprejemnik | Ne |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| HDCP | Da |
| Različica HDCP | 2.3 |
| Dual-Link-DVI | Ne |
| Uspešnost | |
| Min.napajanje sistema | 850 W |
| Dodatni napajalni priključki | 1x 16-pin |
| Teža in dimenzije | |
| globina | 336 mm |
| Višina | 142 mm |
| Široko | 78 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Vrsto embalaže | Škatla |







