Gigabyte GeForce RTX 4060 AERO OC 8G. Družina grafičnega procesorja: NVIDIA, GPU: GeForce RTX 4060, Frekvenca procesorja: 2460 MHz. Pomnilnik diskretne grafične kartice: 8 GB, Vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6, Širina pomnilniškega vmesnika: 128-bit. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. DirectX-različica: 12 Ultimate, OpenGL-različica: 4.6. Vmesnik: PCI Express 4.0. Hlajenje: Aktivno, Število ventilatorjev: 3 ventilatorji.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 4060 |
| Hitrost procesorja | 2460 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 8 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Široko | 114 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 128 bit |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express 4.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 3 ventilator |

