Palit NED307T019P2-1046A. Družina grafičnega procesorja: NVIDIA, GPU: GeForce RTX 3070 Ti, frekvenca procesorja: 1575 MHz. Ločen pomnilnik grafičnega adapterja: 8 GB, vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6X, širina pomnilniškega vmesnika: 256 bitov. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. Različica DirectX: 12 Ultimate, različica OpenGL: 4.6. Vmesnik: PCI Express x16 4.0. Hlajenje: Aktivno, število ventilatorjev: 3 ventilatorji
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 3070 Ti |
| Taktna frekvenca procesorja | 1575 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 8 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6X |
| Širina | 294 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bitov |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| Različica DirectX | 12 Ultimate |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Vmesnik | PCI Express x16 4.0 |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 3 ventilatorji |
| Vse podrobnosti | |
| Dizajn | |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 3 ventilatorji |
| Število rež | 2,7 |
| Procesor | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 3070 Ti |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| CUDA | Da |
| CUDA jedra | 6144 |
| Taktna frekvenca procesorja | 1575 MHz |
| Taktna frekvenca procesorja | 1770 MHz |
| Shramba | |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 8 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6X |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bitov |
| Hitrost prenosa podatkov | 19 Gbit/s |
| Pasovna širina pomnilnika (maks.) | 608 GB/s |
| Povezave in vmesniki | |
| Vmesnik | PCI Express x16 4.0 |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Število povezav DisplayPort | 3 |
| Različica HDMI | 2.1 |
| Različica DisplayPorts | 1.4a |
| Storitve | |
| Vgrajen TV sprejemnik | Ne |
| Različica DirectX | 12 Ultimate |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Navidezna resničnost (VR) pripravljena | Da |
| HDCP | Da |
| Dual-Link-DVI | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10 x64 |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
| Učinkovitost | |
| Min. Sistemsko napajanje | 700 W |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 290 W |
| Dodatni priključki za napajanje | 2x 8-pinski |
| Teža in mere | |
| Globina | 112 mm |
| Višina | 60 mm |
| Širina | 294 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Navodila za uporabo | Da |
| Širina embalaže | 373 mm |
| Globina pakiranja | 212 mm |
| Višina embalaže | 97 mm |
| Vrsta embalaže | Škatla |








