Asrock Challenger Intel Arc A380 ITX 6GB OC. Družina grafičnega procesorja: Intel, GPE: Arc A380, Frekvenca procesorja: 2250 MHz. Pomnilnik diskretne grafične kartice: 6 GB, Vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6, Širina pomnilniškega vmesnika: 96-bit. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. DirectX-različica: 12 Ultimate, OpenGL-različica: 4.6. Vmesnik: PCI Express x8 4.0. Hlajenje: Aktivno, Število ventilatorjev: 1 ventilator.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina GPU | Intel |
| GPU | Arc A380 |
| Hitrost procesorja | 2250 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 6 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Široko | 39 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 96 bit |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express x8 4.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 1 ventilator |




