XPG SX8200 Pro. Kapaciteta pomnilnika SSD: 512 GB, oblika SSD: M.2, hitrost branja: 3500 MB / s, hitrost pisanja: 2300 MB / s, komponenta za: osebni / prenosni računalnik
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 512 GB |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Hitrost branja | 3500 MB/s |
| Hitrost pisanja | 2300 MB/s |
| Komponenta za | osebni/prenosni računalnik |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 512 GB |
| Vmesnik | PCI Express 3.0 |
| Vrsta shranjevanja | 3D TLC |
| Tip flash NAND | TLC (Triple Level Cell) |
| NVMe | Da |
| Različica NVMe | 1.3 |
| Komponenta za | osebni/prenosni računalnik |
| Hitrost branja | 3500 MB/s |
| Hitrost pisanja | 2300 MB/s |
| Naključno branje (4KB) | 390000 IOPS |
| Naključno pisanje (4KB) | 380000 IOPS |
| Podatkovne poti vmesnika PCI Express | x4 |
| Podpora za RAID | Da |
| ECC | Da |
| Preverjanje paritete z nizko gostoto (LDPC) | Da |
| Zaščita podatkov od konca do konca | Da |
| Povprečni čas delovanja med okvarami (MTBF) | 2000000 h |
| Druge funkcije | |
| Barva izdelka | Črna |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 70 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -40 – 85 ° C |
| Vlažnost med delovanjem | 5 – 95 % |
| Odporen na udarce (v delu) | 1500 G |
| Teža in mere | |
| Širina | 80 mm |
| Globina | 22 mm |
| Višina | 3,5 mm |
| Teža | 8 g |
| Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |






