Transcend JetRam JM2666HLG-8G. Komponente za: osebni računalnik / strežnik, RAM pomnilnik: 8 GB, razporeditev pomnilnika (moduli x velikost): 1 x 16 GB, vrsta notranjega pomnilnika: DDR4, frekvenca pomnilnika: 2666 MHz, faktor oblike pomnilnika: 288-pinski DIMM, latenca CAS : 19
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 2666 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 19 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 2666 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 19 |
| Prednost shranjevanja | 1 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Konfiguracija modula | 1024M x 16 |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 85 ° C |




