Originalna slikovna enota Samsung z zmogljivostjo 9000 strani skupaj s pristnimi Samsung kartušami za laserski toner ponuja dolgotrajno in zanesljivo delovanje. Enostavno ga je namestiti in enostavno zamenjati.[2]
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Primerno za tiskanje barv | Črna |
| Poreklo | Kitajska |
| Tehnologija tiskanja | Lasersko tiskanje |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Širina embalaže | 359 mm |
| Globina paketa | 262 mm |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| Primerno za tiskanje barv | Črna |
| Poreklo | Kitajska |
| Tehnologija tiskanja | Lasersko tiskanje |
| Združljivost blagovne znamke | HP |
| Združljivost | M2625/2825/2835, M2675/2875/2885 |
| Podatki o embalaži | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Širina embalaže | 359 mm |
| Globina paketa | 262 mm |
| Višina embalaže | 96 mm |
| Teža paketa | 880 g |
| Vrsta embalaže | Škatla |







