Tiskalnik multifunkcijski laserski barvni Brother DCP-L3560CDW A4 duplex tisk enostransko skeniranje USB LAN WiFi 26ppm (DCPL3560CDWYJ1)
Šifra: DCPL3560CDWYJ1
Šifra proizvajalca: DCPL3560CDWYJ1
EAN: 4977766824019
Proizvajalec: Brother
Kategorija:
Garancija: 24 mesecev
Stanje opreme: Novo
Vaša cena: 424,11
X
Trenutno ni na zalogi
Artikel ni na zalogi, rok dobave trenutno še ni znan.
Vrsta naprave: Večnamenski tiskalnik
Tehnologija tiskanja: LED (barva)
Mesečni obseg tiskanja (max): 40000 strani
Priporočena mesečna količina: Do 3000 strani
Največja hitrost kopiranja: Do 26 ppm (mono) / do 26 ppm (barva)
Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi (mono)/do 600 x 600 dpi (barva)
Največji razred ločljivosti kopiranja: Do 600 x 600 dpi (mono)/do 600 x 600 dpi (barva)
Največja hitrost tiskanja: Do 26 ppm (mono) / do 26 ppm (barva)
Največja ločljivost tiskanja: Do 600 x 2400 dpi (mono)/do 600 x 2400 dpi (barva)
Razred največje ločljivosti tiskanja: Do 600 x 2400 dpi (mono)/do 600 x 2400 dpi (barva)
Skeniranje: 1200 x 1200 dpi
Izvirna velikost: Črka A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (max)
Izvirna vrsta: Listov
Zmogljivost podajalnika dokumentov: 50 listov
Velikost medija: 76,2 x 116 mm (min) – Pravni (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (maks.)
Standardna kapaciteta vhodnega predala: 250 listov
Kapaciteta bypass predala: 1 list
Kapaciteta izhodnega predala: 150 listov
Avtomatsko obojestransko tiskanje: Da (tiskanje)
Možnosti povezave: Da
Vmesnik: USB 2.0, Wi-Fi(n), Gigabitni LAN
AirPrint omogočen: Da
Moč: AC 230 V (50/60Hz)