STIKALO 24-PORT D-link 100/1000 (DGS-1024D)
Šifra: 081076
Šifra proizvajalca: DGS-1024D
EAN: 790069269912
Proizvajalec: D-link
Kategorija:
Garancija: 24 mesecev
Stanje opreme: Novo
Vaša cena: 124,63
IZENAČIM CENO
X
Na zalogi samo za pošiljanje
0% Interest
0% obresti, 0 stroškov
Izračunaj Down
Leanpay
50,67 / mesec
0% obresti, 0 stroškov
3
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Ključne funkcije
Splošno
Vrsta stikala Neupravljano
Število osnovnih preklopnih vrat RJ-45 Ethernet 24
Full Duplex Da
Tabela naslovov MAC 8000 vnosov
Usmerjevalna/preklopna zmogljivost 48 Gbps
Dolge podrobnosti
Funkcije upravljanja
Vrsta stikala Neupravljano
Vrata in vmesniki
Napajanje prek Etherneta (PoE)
Napajanje prek Etherneta (PoE) Ne
Prenos podatkov
Shrani in posreduj Da
Maks. Hitrost prenosa podatkov 1 Gbit/s
Prostor medpomnilnika paketov 0,5 MB
Uspešnost
Poraba energije (standardno delovanje) 26,7 W
Druge funkcije
Mere (ŠxGxV) 280 x 180 x 44 mm
Pogoji delovanja
Temperaturno območje delovanja 0 – 40 °C
Temperaturno območje shranjevanja -10 – 55 °C
Delovna relativna vlažnost 5 – 95 %
Teža in mere
Širina 280 mm
Globina 180 mm
Višina 44 mm
Teža 1,3 kg
Omrežje
Full Duplex Da
Tehnične podrobnosti
Višina škatle za pošiljanje 43,1 cm
Širina škatle za pošiljanje 28,4 cm
Dolžina škatle za pošiljanje 54,3 cm
Neto teža škatle za pošiljanje 8,53 kg
Količina na škatlo za pošiljanje 5 kosov
Bruto teža palete (zrak) 435,8 kg
Število škatel na paleto (zračna) 32 kosov
Število na paleto (zračni) 160 kosov
Dolžina palete 110 cm
Širina palete 120 cm
Višina palete (zrak) 185,9 cm
Bruto teža palete (morje) 435,8 kg
Število škatel na paleto (morje) 32 kosov
Število na paleto (morje) 160 kosov
Višina palete (morje) 185,9 cm
Teža (notranja) škatla za pošiljanje 13 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže 262 mm
Globina paketa 391 mm
Višina embalaže 102 mm