| Datum objave | 2023-01-29 |
| EAN / UPC / JAN | 196804629551 |
| Konec podpore | 2029-02-24 |
| IZVEDBA | |
| Procesor | Intel Core i9-13900HX, 24C (8P + 16E) / 32T, P-jedro 2,2 / 5,4 GHz, E-jedro 1,6 / 3,9 GHz, 36 MB |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4080 12GB GDDR6, Boost Clock 2280MHz, TGP 175W |
| Čipset | Čipset Intel HM770 |
| Spomin | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pomnilniške reže | Dve reži DDR5 SO-DIMM, z možnostjo dvokanalnega prenosa |
| Največji pomnilnik | Ponudba do 32 GB DDR5-5600 |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Podpora za shranjevanje | Do dva diska, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD do 1TB |
| Reža za shranjevanje | Dve reži M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Čitalec kartic | Noben |
| Optični | Noben |
| Avdio čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC3306 |
| Zvočniki | Stereo zvočniki (super linearni zvočnik), 2 W x 2, zvok HARMAN, optimiziran z Nahimic Audio, pametnim ojačevalnikom (AMP) |
| Kamera | FHD 1080p z elektronskim zaklopom |
| Mikrofon | 2x, niz |
| Baterija | Vgrajena 99,9 Wh |
| Polnilec | 330 W Slim Tipy Tiny GaN (3-polni) |
| Posebne lastnosti[1] | Hladilni sistem Legion Coldfront 5.0 AI čip: LA2-Q |
| OBLIKOVANJE | |
| Zaslon | 16″ WQXGA (2560×1600) IPS 500 nits proti bleščanju, 100 % sRGB, 240 Hz, DisplayHDR 400, Dolby Vision, G-SYNC, nizka modra svetloba, visoka igralna zmogljivost |
| Zaslon na dotik | Noben |
| Barvna kalibracija | Tovarniška barvna kalibracija |
| Tipkovnica | RGB osvetlitev po tipkah (z osvetljevalno lečo), slovenščina |
| Barva ohišja | Oniks siva |
| Površinska obdelava | Anodiziranje |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), aluminij (spodaj) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 363,4 x 263,55 x 21,97-25,9 mm (14,31 x 10,38 x 0,86-1,02 palca) |
| Utež | Manj kot 2,8 kg (6,17 lbs) |
| PROGRAMSKA OPREMA | |
| Operacijski sistem | Noben |
| Priložena programska oprema | Noben |
| POVEZLJIVOST | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth [2] | Intel Killer Wi-Fi 6E AX1675i, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Standardna vrata | 1x Ethernet (RJ-45) 1x HDMI 2.1, do 8K/60Hz 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) 1x napajalni priključek 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpira prenos podatkov, Power Delivery in DisplayPort 1.4) 1x USB 3.2 Gen 1 (vedno vklopljen) 1x USB-C 3.2 Gen 2 (podpira prenos podatkov, Power Delivery 140W in DisplayPort 1.4) 3x USB 3.2 Gen 1 |
| VARNOST IN ZASEBNOST | |
| Varnostni čip | Vdelana programska oprema TPM 2.0 omogočena |
| Čitalnik prstnih odtisov | Noben |
| Druga varnost | E-zaklop |
| SERVIS | |
| Osnovna garancija | 2 leti, kurir ali ročni prevoz |
| Vključena nadgradnja | Noben |
| DODATKI | |
| Priložena dodatna oprema | 4 preklopne tipke in enostavno orodje |
| CERTIFIKATI | |
| Zeleni certifikati | ErP sklop 3 Skladno z RoHS |
| Drugi certifikati | Visoka igralna zmogljivost TÜV Rheinland TÜV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev) |
| Opomba | |
| 1. Ta čip poganja Lenovo AI Engine+, ki uporablja strojno učenje na osnovi programske opreme prek svoje programske opreme Lenovo Vantage za spremljanje hitrosti sličic v igri in prilagajanje notranjih komponent za doseganje najvišje zmogljivosti. | |
| 2. Vse funkcije Wi-Fi 6E so lahko omejene z omejitvami na ravni države. Delovanje 6GHz Wi-Fi 6E je odvisno od podpore operacijskega sistema, usmerjevalnikov/AP-jev/prehodov, ki podpirajo Wi-Fi 6E, ter regionalnih regulativnih certifikatov in dodelitve spektra. |
|
Prenosnik Lenovo 40,64 cm (16,0″) Legion Pro 7 2400×1600 IPS G-SYNC 500nit 240Hz i9-13900HX/32GB/SSD1TB/BL RGB/ALU/RTX4080-12GB/DOS (82WQ005TSC)
979 King's Road, Quarry Bay, 96708 Hong Kong
Hong Kong
compliance@lenovo.com
https://www.lenovo.com/
Zastopnik za EU:
Lenovo
Landererova 12
Bratislava, Slovaška
compliance@lenovo.com




