Gainward 471056224-1198. Družina grafičnega procesorja: NVIDIA, GPU: GeForce RTX 2060 SUPER. Ločen pomnilnik grafičnega adapterja: 8 GB, vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6, širina pomnilniškega vmesnika: 256 bitov, frekvenca pomnilnika: 7000 MHz. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. Različica DirectX: 12.0, različica OpenGL: 4.5, dvojni DVI, vgrajen TV sprejemnik. Vmesnik: PCI Express x16 3.0. Hlajenje: Aktivno, število ventilatorjev: 2 ventilatorja
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 2060 SUPER |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 8 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina | 112 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bitov |
| Frekvenca ure pomnilnika | 7000 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.5 |
| Dual-Link-DVI | Da |
| Vgrajen TV sprejemnik | Da |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 2 ventilatorja |
| Vse podrobnosti | |
| Dizajn | |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 2 ventilatorja |
| Faktor oblike | Polna višina/cela dolžina (FH/FL) |
| Višina nosilca | Polna višina (FH) |
| Število rež | 2 |
| Barva izdelka | Črna |
| Procesor | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 2060 SUPER |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| CUDA | Da |
| CUDA jedra | 2176 |
| Taktna frekvenca procesorja | 1650 MHz |
| Shramba | |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 8 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bitov |
| Frekvenca ure pomnilnika | 7000 MHz |
| Hitrost prenosa podatkov | 14 Gbit/s |
| Pasovna širina pomnilnika (maks.) | 448 GB/s |
| Povezave in vmesniki | |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Število povezav DVI-D | 1 |
| Število povezav DisplayPort | 1 |
| Storitve | |
| PhysX | Da |
| Vgrajen TV sprejemnik | Da |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.5 |
| Navidezna resničnost (VR) pripravljena | Da |
| HDCP | Da |
| Dual-Link-DVI | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| NVIDIA Ansel | Da |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10, Windows 7 |
| Učinkovitost | |
| Min. Sistemsko napajanje | 550 W |
| Dodatni priključki za napajanje | 1x 8-pinski |
| Teža in mere | |
| Globina | 235 mm |
| Širina | 112 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Navodila za uporabo | Da |
| Gonilnik vključen | Da |
| Vrsta embalaže | Škatla |






