Palit NE62060018K9-1160C. Družina grafičnega procesorja: NVIDIA, GPU: GeForce RTX 2060, Frekvenca procesorja: 1470 MHz. Pomnilnik diskretnega grafičnega adapterja: 12 GB, Vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6, Širina pomnilniškega vmesnika: 192-bit. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. Različica DirectX: 12 Ultimate, različica OpenGL: 4.6, Dual Link DVI. Vmesnik: PCI Express x16 3.0. Hlajenje: Aktivno, Število ventilatorjev: 2 ventilatorja
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 2060 |
| Frekvenca procesorja | 1470 MHz |
| Pomnilnik diskretnega grafičnega adapterja | 12 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina | 40 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 192 bitov |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| Različica DirectX | 12 Ultimate |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Da |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število oboževalcev | 2 oboževalca |
| Dolge podrobnosti | |
| Oblikovanje | |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število oboževalcev | 2 oboževalca |
| Premer ventilatorja | 9 cm |
| Število rež | 2 |
| Barva izdelka | Črna |
| Procesor | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 2060 |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| CUDA | Da |
| Jedra CUDA | 2176 |
| Frekvenca procesorja | 1470 MHz |
| Trenska frekvenca procesorja | 1650 MHz |
| Največje število prikazov na grafično kartico | 3 |
| Litografija | 12 nm |
| Spomin | |
| Pomnilnik diskretnega grafičnega adapterja | 12 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 192 bitov |
| Hitrost prenosa podatkov | 14 Gbit/s |
| Pomnilniška pasovna širina (največ) | 336 GB/s |
| Vrata in vmesniki | |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Število vrat HDMI | 1 |
| Število vrat DVI-D | 1 |
| Število vrat DisplayPort | 1 |
| Različica HDMI | 2.0b |
| Različica DisplayPorts | 1.4a |
| Storitve | |
| Integriran TV sprejemnik | Ne |
| Različica DirectX | 12 Ultimate |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Pripravljen za virtualno resničnost (VR) | Da |
| Dual Link DVI | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| NVIDIA Ansel | Da |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
| min. zahtevani RAM | 8 MB |
| Uspešnost | |
| min. Moč sistema | 550 W |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 184 W |
| Dodatni priključki za napajanje | 1x 8-pinski |
| Teža in mere | |
| Globina | 235 mm |
| Višina | 115 mm |
| Širina | 40 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Priročnik z navodili | Da |
| Širina embalaže | 342 mm |
| Globina embalaže | 221 mm |
| Višina embalaže | 66 mm |
| Vrsta embalaže | Škatla |









