IZKUŠNJA GEFORCE
Snemajte videoposnetke, posnetke zaslona in pretoke v živo ter jih delite s prijatelji. Posodabljajte gonilnike in optimizirajte nastavitve igre. Z GeForce Experience™ je mogoče vse. Popolna spremljevalna aplikacija za vašo grafično kartico GeForce.
GONILNIKI, PRIPRAVLJENI ZA IGRO
Doživite največjo zmogljivost in izjemno gladko igralno izkušnjo od prve sekunde v igri.
NVIDIA SHADOWPLAY
Posnemite video posnetke igranja igranja visoke ločljivosti, posnetke zaslona in prenose v živo ter jih delite s prijatelji.
NVIDIA ANSEL
Svoje posnetke zaslona spremenite v umetniška dela s tem zmogljivim 360°, HDR in fotografskim načinom v igri z izjemno ločljivostjo
NAVIDEZNA RESNIČNOST
GeForce RTX, ki združuje napredno upodabljanje VR, sledenje žarkov v realnem času in umetno inteligenco, popelje VR na novo raven realizma.
NVIDIA G-SYNC
Uživajte v igrah brez jecljanja ali trganja in si zagotovite impresivno hitrost osveževanja do 240 Hz v kakovosti HDR. To je vrhunski igralni zaslon in izbrana oprema za prave igralce.
DIRECTX 12/DXR
Razvijalcem omogoča dodajanje neverjetnih grafičnih učinkov v računalniške igre z operacijskim sistemom Microsoft Windows. Grafične kartice GeForce ponujajo napredne funkcije DX12, kot so sledenje žarkov in senčenje s spremenljivo hitrostjo, kar prinaša igre na vrhunsko
4K
Uživajte v vrhunskih igrah 4K z GeForce RTX in doživite dih jemajoče podrobnosti v najboljših trenutnih igrah.
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 2060 |
| Frekvenca procesorja | 1650 MHz |
| Pomnilnik diskretnega grafičnega adapterja | 12 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina | 115 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 192 bitov |
| Frekvenca ure pomnilnika | 7000 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| Različica DirectX | 12 Ultimate |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število oboževalcev | 2 oboževalca |
| Dolge podrobnosti | |
| Oblikovanje | |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število oboževalcev | 2 oboževalca |
| Število rež | 2 |
| Barva izdelka | Črna |
| Procesor | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 2060 |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| CUDA | Da |
| Jedra CUDA | 2176 |
| Frekvenca procesorja | 1650 MHz |
| Litografija | 12 nm |
| Spomin | |
| Pomnilnik diskretnega grafičnega adapterja | 12 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 192 bitov |
| Frekvenca ure pomnilnika | 7000 MHz |
| Hitrost prenosa podatkov | 14 Gbit/s |
| Pomnilniška pasovna širina (največ) | 336 GB/s |
| Vrata in vmesniki | |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Število vrat HDMI | 1 |
| Število vrat DVI-D | 1 |
| Število vrat DisplayPort | 1 |
| Različica HDMI | 2.0b |
| Različica DisplayPorts | 1.4 |
| Storitve | |
| PhysX | Da |
| Integriran TV sprejemnik | Ne |
| Različica DirectX | 12 Ultimate |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Pripravljen za virtualno resničnost (VR) | Da |
| HDCP | Da |
| Dual Link DVI | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| NVIDIA Ansel | Da |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10,Windows 11,Windows 7 |
| Uspešnost | |
| Dodatni priključki za napajanje | 1x 8-pinski |
| Teža in mere | |
| Globina | 235 mm |
| Širina | 115 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Priročnik z navodili | Da |
| Vrsta embalaže | Škatla |










