MSI GeForce GTX 1660 SUPER VENTUS XS OC. Družina grafičnega procesorja: NVIDIA, GPU: GeForce GTX 1660 SUPER. Ločen pomnilnik grafičnega adapterja: 6 GB, vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6, širina pomnilniškega vmesnika: 192 bitov. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. Različica DirectX: 12.0, različica OpenGL: 4.5. Vmesnik: PCI Express x16 3.0. Hlajenje: Aktivno, število ventilatorjev: 2 ventilatorja
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 6 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina | 204 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 192 bitov |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.5 |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 2 ventilatorja |
| Vse podrobnosti | |
| Dizajn | |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število ventilatorjev | 2 ventilatorja |
| Faktor oblike | Polna višina/cela dolžina (FH/FL) |
| Višina nosilca | Polna višina (FH) |
| Barva izdelka | Črna, siva |
| Procesor | |
| Družina grafičnih procesorjev | NVIDIA |
| GPU | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| CUDA | Da |
| CUDA jedra | 1408 |
| Taktna frekvenca procesorja | 1815 MHz |
| Tehnologija vzporedne obdelave | Ni podprto |
| Največje število prikazov na grafično kartico | 4 |
| FireStream | Ne |
| Shramba | |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 6 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 192 bitov |
| Pasovna širina pomnilnika (maks.) | 14 GB/s |
| Povezave in vmesniki | |
| Vmesnik | PCI Express x16 3.0 |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Število povezav DisplayPort | 3 |
| Različica HDMI | 2.0b |
| Različica DisplayPorts | 1.4 |
| Storitve | |
| Vgrajen TV sprejemnik | Ne |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.5 |
| Navidezna resničnost (VR) pripravljena | Da |
| HDCP | Da |
| Dual-Link-DVI | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| NVIDIA Ansel | Da |
| Teža in mere | |
| Teža | 669 g |
| Globina | 42 mm |
| Višina | 128 mm |
| Širina | 204 mm |
| Učinkovitost | |
| Min. Sistemsko napajanje | 450 W |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 125 W |
| Dodatni priključki za napajanje | 1x 8-pinski |
| Podatki o embalaži | |
| Teža paketa | 1,03 kg |
| Vrsta embalaže | Škatla |








