Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B. Diagonala zaslona: 17,3 cm (6,8 palca), Ločljivost zaslona: 3088 x 1440 slikovnih pik, Vrsta zaslona: Dynamic AMOLED 2X. Frekvenca procesorja: 2,8 GHz, Družina procesorjev: Samsung Exynos, Procesor: 2200. Zmogljivost RAM-a: 12 GB, Zmogljivost notranjega pomnilnika: 256 GB. Ločljivost zadnje kamere (numerično): 108 MP, Vrsta zadnje kamere: Štiri kamera. Reže za kartice SIM: Dvojna kartica SIM. Nameščen operacijski sistem: Android 12. Kapaciteta baterije: 5000 mAh. Barva izdelka: Bela. Teža: 228g
| Ključne lastnosti | |
| Splošno | |
| Diagonala zaslona | 17,3 cm |
| Ločljivost zaslona | 3088 x 1440 slikovnih pik |
| Vrsta zaslona | Dynamic AMOLED 2X |
| Procesor | 2200 |
| Frekvenca procesorja | 2,8 GHz |
| Družina procesorjev | Samsung Exynos |
| Zmogljivost RAM-a | 12 GB |
| Zmogljivost notranjega pomnilnika | 256 GB |
| Ločljivost zadnje kamere | 9000 x 12000 slikovnih pik |
| Ločljivost zadnje kamere (številčno) | 108 MP |
| Vrsta zadnje kamere | Štiri kamera |
| Reže za kartico SIM | Dvojna kartica SIM |
| Nameščen operacijski sistem | Android 12 |
| Zmogljivost baterije | 5000 mAh |
| Barva izdelka | Bela |
| Teža | 228 g |
| Dolge podrobnosti | |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 17,3 cm |
| Ločljivost zaslona | 3088 x 1440 slikovnih pik |
| Zaslon na dotik | Da |
| Oblika zaslona | Zaslon z zaobljenimi robovi |
| Vrsta zaslona | Dynamic AMOLED 2X |
| Svetlost | 1750 cd/m² |
| Največja hitrost osveževanja | 120 Hz |
| Vrsta zaslona na dotik | Kapacitivni |
| Gostota slikovnih pik | 500 ppi |
| Zaobljeni koti zaslona | Ne |
| Programska oprema | |
| Platforma | Android |
| Nameščen operacijski sistem | Android 12 |
| Razvoj operacijskega sistema | One UI 4.1 |
| Podprte storitve družbenega omrežja | |
| Platforma za distribucijo aplikacij | Google Play |
| Podpora za Office | Da |
| Podprte Googlove aplikacije | Gmail, Google Calendar, Google Chrome, Google Contacts, Google Drive, Google Maps, Google Photos, Google Play, Google Play Movies, YouTube |
| Virtualni pomočnik | Samsung Bixby |
| Omrežje | |
| Reže za kartico SIM | Dvojna kartica SIM |
| Generacija mobilnega omrežja | 5G |
| Vrsta kartice SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardi 3G | HSDPA,HSPA+,HSUPA,UMTS |
| Standard 4G | LTE |
| WLAN | Da |
| Standardi WLAN | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth različica | 5.2 |
| Hitrost podatkov 3G (maks.) | 42 Mbit/s |
| 4G podatkovna hitrost (največja) | 436 Mbit/s |
| Hitrost prenosa podatkov 5G (največja) | 2,33 Gbps |
| Wi-Fi Direct | Da |
| MIMO | Da |
| Modulacija | 1024-QAM |
| Komunikacija bližnjega polja (NFC) | Da |
| Kamera | |
| Vrsta zadnje kamere | Štiri kamera |
| Ločljivost zadnje kamere (številčno) | 108 MP |
| Ločljivost druge zadnje kamere (številska) | 12 MP |
| Ločljivost tretje zadnje kamere (številčno) | 10 MP |
| Ločljivost četrte zadnje kamere (številčno) | 10 MP |
| Ločljivost zadnje kamere | 9000 x 12000 slikovnih pik |
| F-število zadnje kamere | 1,8 |
| Druga zadnja kamera | 2,2 |
| F-število tretje zadnje kamere | 2,4 |
| Četrta zadnja kamera | 4,9 |
| Optični zoom | 10x |
| Digitalni zoom | 100x |
| Vrsta sprednje kamere | Enojna kamera |
| Ločljivost sprednje kamere (numerično) | 40 MP |
| F-število sprednje kamere | 2,2 |
| Bliskavica zadnje kamere | Da |
| Vrsta bliskavice | LED |
| Ločljivost videa | 4320 x 7680 slikovnih pik |
| Največja hitrost sličic | 60 sličic na sekundo |
| Ločljivost pri hitrosti zajema | 1280×720@30fps,1920×1080@30fps,1920×1080@60fps,3840×2160@30fps,3840×2160@60fps,7680×4320@24fps |
| Načini snemanja videa | 720p,1080p,2160p,4320p |
| Samodejno ostrenje | Da |
| Prepoznavanje obraza | Da |
| Način časovnega zamika | Da |
| Samosprožilec | Da |
| Nočni način | Da |
| Panorama | Da |
| Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Bar |
| Barva izdelka | Bela |
| Ime barve | Phantom White |
| Mednarodni razred zaščite (koda IP) | IP68 |
| Zaščita | Odporen na prah, vodotesen |
| Medij za shranjevanje | |
| Zmogljivost RAM-a | 12 GB |
| Zmogljivost notranjega pomnilnika | 256 GB |
| Združljive pomnilniške kartice | Ni podprto |
| Baterija | |
| Zmogljivost baterije | 5000 mAh |
| Teža in mere | |
| Teža | 228 g |
| Širina | 77,9 mm |
| Globina | 8,9 mm |
| Višina | 163,3 mm |
| Navigacija | |
| Položaj lokacije | Da |
| GPS | Da |
| GLONASS | Da |
| BeiDou | Da |
| Galileo | Da |
| Kvazi-zenit satelitski sistem (QZSS) | Da |
| Elektronski kompas | Da |
| Procesor | |
| Frekvenca procesorja | 2,8 GHz |
| Družina procesorjev | Samsung Exynos |
| Procesor | 2200 |
| Število procesorskih jeder | 8 |
| Sporočila | |
| SMS (Storitev kratkih sporočil) | Da |
| MMS (storitev večpredstavnostnih sporočil) | Da |
| E-pošta | Da |
| Vrata in vmesniki | |
| Vrata USB | Da |
| Priključek USB | USB Type-C |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Storitve | |
| Brezžično polnjenje | Da |
| Skener prstnih odtisov | Da |
| Zvočnik | Da |
| Glasovni ukaz | Da |
| Opozorilo z vibriranjem | Da |
| Naročnina | |
| Vrsta naročnine | Brez naročnine |
| Senzorji | |
| Senzor bližine | Da |
| Mernik pospeška | Da |
| Senzor zunanje svetlobe | Da |
| Žiroskop | Da |
| Barometer | Da |
| Geomagnetni senzor | Da |
| Hallov senzor | Da |
| Obseg dobave | |
| Hitri začetek | Da |
| Priloženi kabli | USB Type-C |
| Izmet kartice SIM | Da |
| Večpredstavnost | |
| Lautsprecher | stereo |
| Avdio-sistem | Dolby Atmos |
| Unterstützte Audioformate | 3GA, AAC, AMR, APE, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX , WAV, XMF |
| Unterstützte Videoformate | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |

