Asrock B450M Steel Legend. Proizvajalec procesorja: AMD, Vtičnica za procesor: Socket AM4, Združljivi procesorji: AMD A. Podprti pomnilnik: DDR4-SDRAM, Vrsta pomnilnika: DIMM, Podprta hitrost pomnilnika: 2133,2400,2667,2933,3200,3533 MHz. Tehnologija vzporedne obdelave: CrossFireX, Quad GPU CrossFireX, Največji pomnilnik grafične kartice: 2048 MB, Največja ločljivost: 4096 x 2160 slikovnih pik. Vrsta vmesnikov Ethernet: Gigabit Ethernet, Krmilnik LAN: Realtek RTL8111H. Komponenta za: PC, Faktor oblike matične plošče: Micro ATX, Družina čipov matične plošče: AMD
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Procesorska vtičnica | Vtičnica AM4 |
| Združljivi procesorji | AMD A |
| Podprt pomnilnik | DDR4-SDRAM |
| Vrsta pomnilnika | DIMM |
| Podprta hitrost pomnilnika | 2133,2400,2667,2933,3200,3533 MHz |
| Tehnologija vzporedne obdelave | CrossFireX, Quad GPU CrossFireX |
| Največji pomnilnik grafične kartice | 2048 MB |
| Največja ločljivost | 4096 x 2160 slikovnih pik |
| Vrsta vmesnika Ethernet | Gigabitni Ethernet |
| Krmilnik LAN | Realtek RTL8111H |
| Komponenta za | PC |
| Faktor oblike matične plošče | Micro ATX |
| Družina čipov matične plošče | AMD |
| Nabor čipov matične plošče | AMD B450 |
| Dolge podrobnosti | |
| Procesor | |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Procesorska vtičnica | Vtičnica AM4 |
| Združljivi procesorji | AMD A |
| Največje število procesorjev SMP | 1 |
| Shramba | |
| Podprt pomnilnik | DDR4-SDRAM |
| Število pomnilniških rež | 4 |
| Vrsta pomnilnika | DIMM |
| Pomnilniški kanali | Dvokanalni |
| Brez ECC | Da |
| Podprta hitrost pomnilnika | 2133,2400,2667,2933,3200,3533 MHz |
| Maksimalno RAM pomnilnika | 64 GB |
| Pomnilnik brez medpomnilnika | Da |
| Funkcije | |
| Komponenta za | PC |
| Faktor oblike matične plošče | Micro ATX |
| Družina čipov matične plošče | AMD |
| Nabor čipov matične plošče | AMD B450 |
| Avdio čip | Realtek ALC892 |
| Avdio kanali | 7.1 kanali |
| PC Health Monitor | CPE,FAN,Temperature,Voltage |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro x64,Windows 10 x64 |
| Certifikat | FCC, CE, ErP/EuP |
| Notranja V/I vrata | |
| Število vrat USB 2.0 | 2 |
| Vrata USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Vrata SATA III | 4 |
| Avdio priključek na sprednji plošči | Da |
| Napajalni konektor ATX (24-pinski) | Da |
| Priključek ventilatorja CPE | Da |
| Priključek za vdor v ohišje | Da |
| Število priključkov COM | 1 |
| TPM konektor | Da |
| 12V napajalni konektor | Da |
| Zadnja V/I vrata | |
| Število vrat USB 2.0 | 2 |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število rež tipa A | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število rež tipa C | 1 |
| Število vrat Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Število vrat PS/2 | 1 |
| Število vrat HDMI | 1 |
| Različica HDMI | 1.4 |
| Število vrat DisplayPort | 1 |
| Različica DisplayPorts | 1.2 |
| S/PDIF Out | Da |
| Omrežje | |
| Vgrajena vrata Ethernet | Da |
| Vrsta vmesnika Ethernet | Gigabitni Ethernet |
| Krmilnik LAN | Realtek RTL8111H |
| Pripravljen za Wake-on-LAN | Da |
| BIOS | |
| Vrsta BIOS-a | UEFI AMI |
| Velikost pomnilnika BIOS-a | 128 Mbit |
| Različica ACPI | 5.1 |
| Plug & Play | Da |
| Različica BIOS-a za upravljanje sistema (SMBIOS) | 2.3 |
| Razširitvene reže | |
| Konektorji PCI Express x1 (Gen 2.x) | 1 |
| Konektorji PCI Express x16 (Gen 2.x) | 1 |
| Konektorji PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Število rež M.2 (M) | 2 |
| Grafika | |
| Največji pomnilnik grafične kartice | 2048 MB |
| Tehnologija vzporedne obdelave | CrossFireX, Quad GPU CrossFireX |
| Največja ločljivost | 4096 x 2160 slikovnih pik |
| HDCP | Da |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Teža in mere | |
| Širina | 244 mm |
| Globina | 244 mm |
| Obseg dobave | |
| Priloženi kabli | SATA |
| Vključeni gonilniki | Da |
| Druge funkcije | |
| Hitri vodnik za namestitev | Da |







