Ne glede na to, kaj tiskate – s črnilom Epson DURABrite Ultra dosežete izjemne rezultate na skoraj vseh vrstah papirja. Zahvaljujoč revolucionarnemu pigmentnemu črnilu so ustvarjeni izpisi, ki so popolnoma odporni na madeže in vodo. Posebna smolna prevleka pigmentov poskrbi, da so vaše fotografije več let obstojne na svetlobo – za spomine, ki ostanejo vse življenje.
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| Vrsta | Izvirnik |
| Barve tiskanja | Cyan |
| Tehnologija tiskanja | Inkjet tiskalnik |
| Združljivost | Epson Stylus Office BX300F, S20, S21, SX100, SX105, SX115, SX205, SX215, SX218, SX400, SX415 |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Barva | Da |
| Teža in mere | |
| Širina | 141,8 mm |
| Globina | 112 mm |
| Višina | 30 mm |






