DeLOCK 85527. Dolžina kabla: 2 m, Konektor 1: USB C, Konektor 2: USB C, USB različica: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimalna hitrost prenosa podatkov: 5000 Mbit/s, Prevleka kontaktov konektorja: Zlata , Barva izdelka: Črna
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Vrata 1 | USB C |
| Vrata 2 | USB C |
| Različica USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Največja hitrost prenosa podatkov | 5000 Mbit/s |
| Prevleka vtičnih kontaktov | Zlato |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Različica USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Vrata 1 | USB C |
| Vrata 2 | USB C |
| Konektor 1 spol | Moški |
| Konektor 2 spol | Moški |
| Faktor oblike Port1 | Naravni |
| Faktor oblike Port2 | Naravni |
| Prevleka vtičnih kontaktov | Zlato |
| Največja hitrost prenosa podatkov | 5000 Mbit/s |
| Barva izdelka | Črna |
| Teža in mere | |
| Premer kabla | 5,2 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Vrsta embalaže | Polybag |
| Uspešnost | |
| Izhodni tok (maks.) | 5 A |



