Specifikacije izdelka
| Ime izdelka | Gainward GeForce RTX™ 4090 Phantom |
| Črtna koda | 471056224-3390 |
| GPU | GeForce RTX 4090 |
| Hitrost GPU | 2520 MHz (Boost) |
| Pomnilnik | 24 GB GDDR6X (384 bitov) |
| Hitrost pomnilnika | 10500 MHz (21 Gbps) |
| Pasovna širina | 1008 GB/s |
| Vodilo | PCI-Express Gen 4 |
| Hlajenje | Hladilnik s 3,5 režami ventilatorjev |
| Povezljivost | 3 x DP 1.4a / 1 x HDMI 2.1a |
| Velikost izdelka | 329.4 x 141.6 x 69.7 mm |
| Priključek za napajanje | 1 x 16-pin |
| P/N | NED4090019SB-1020P |




