| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 4080 SUPER |
| Hitrost procesorja | 2295 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6X |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bit |
| Hitrost pomnilnika | 11500 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express x16 4.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 3 ventilator |
| Barve osvetlitve | Multi |
| Osvetlitev | Da |
Grafična kartica nVidia RTX4080 Super Gainward Phoenix – 16GB GDDR6X (4229)
12F, No. 96, Hsin Tai Wu Rd., Sec. 1, Hsi-Chih, Taipei Hsien
Taiwan
https://www.gainward.com/
Zastopnik za EU:
XpertVision GmbH
Schmelzer Str. 30, Willich
Germany
support@xpertvision.de





