Gainward RTX 4080 Phoenix. Družina grafičnega procesorja: NVIDIA, GPU: GeForce RTX 4080, Frekvenca procesorja: 2505 MHz. Pomnilnik diskretne grafične kartice: 16 GB, Vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6X, Širina pomnilniškega vmesnika: 256-bit, Takt pomnilnika: 11200 MHz. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. DirectX-različica: 12 Ultimate, OpenGL-različica: 4.6. Vmesnik: PCI Express x16 4.0. Hlajenje: Aktivno, Število ventilatorjev: 3 ventilatorji, Barve osvetlitve: Modra, zelena.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 4080 |
| Hitrost procesorja | 2505 MHz |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6X |
| Široko | 328,9 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bit |
| Hitrost pomnilnika | 11200 MHz |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| vmesnik | PCI Express x16 4.0 |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 3 ventilator |
| Barve osvetlitve | Modro zelena |
| Osvetlitev | Da |
| Obsežne podrobnosti | |
| Oblikovanje | |
| hlajenje | Aktiven |
| število ventilatorjev | 3 ventilator |
| število rež | 3.1 |
| Osvetlitev | Da |
| Barve osvetlitve | Modro zelena |
| barva izdelka | Črna |
| Procesor | |
| Družina GPU | NVIDIA |
| GPU | GeForce RTX 4080 |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 Pixel |
| CUDA | Da |
| CUDA jeder | 9728 |
| Hitrost procesorja | 2505 MHz |
| Tehnologija vzporedne obdelave | Nepodprto |
| Shranjevanje | |
| Ločen pomnilnik grafičnega adapterja | 16 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6X |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bit |
| Hitrost pomnilnika | 11200 MHz |
| Pasovna širina pomnilnika (maks.) | 716,8 GB/s |
| Povezave in vmesniki | |
| vmesnik | PCI Express x16 4.0 |
| Število vrat HDMI | 1 |
| Število priključkov DisplayPort | 3 |
| Različica HDMI | 2.1a |
| Različica DisplayPorts | 1.4a |
| Storitve | |
| Integriran TV sprejemnik | Ne |
| Različica DirectX | 12 Ultimativno |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| HDCP | Da |
| Različica HDCP | 2.3 |
| Dual-Link-DVI | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Da |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Uspešnost | |
| Dodatni napajalni priključki | 1x 16-pin |
| Teža in dimenzije | |
| globina | 131,1 mm |
| Višina | 63,6 mm |
| Široko | 328,9 mm |
| Podatki o embalaži | |
| Vrsto embalaže | Škatla |









