Specifikacije izdelka
| Ime izdelka | Gainward GeForce RTX™ 4060 Python II |
| Črtna koda | 471056224-4496 |
| GPU | GeForce RTX 4060 |
| Hitrost GPU | 2460 MHz (Boost) |
| Pomnilnik | 8 GB GDDR6 (128 bitov) |
| Hitrost pomnilnika | 8500 MHz (17 Gbps) |
| Pasovna širina | 272 GB/s |
| Vodilo | PCI-Express Gen 4 |
| Hlajenje | Hladilnik z 2 režama ventilatorjev |
| Povezljivost | 3 x DP 1.4a / 1 x HDMI 2.1a |
| Velikost izdelka | 249.9 x 123.5 x 40.2 mm |
| Priključek za napajanje | 1 x 8-pin |
| P/N | NE64060019P1-1070V |





