Samsung 970 EVO Plus. Kapaciteta pomnilnika SSD: 2000 GB, Faktor oblike SSD: M.2, hitrost branja: 3500 MB / s, hitrost pisanja: 3300 MB / s, komponenta za: PC
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Zmogljivost SSD diska | 2000 GB |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Hitrost branja | 3500 MB/s |
| Hitrost pisanja | 3300 MB/s |
| Komponenta za | PC |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Zmogljivost SSD diska | 2000 GB |
| Vmesnik | PCI Express 3.0 |
| Vrsta pomnilnika | V-NAND MLC |
| NVMe | Da |
| Različica NVMe | 1.3 |
| Komponenta za | PC |
| Šifriranje strojne opreme | Da |
| Podprti varnostni algoritmi | 256-bitni AES |
| Hitrost branja | 3500 MB/s |
| Hitrost pisanja | 3300 MB/s |
| Naključno odčitavanje (4KB) | 620000 IOPS |
| Naključno pisanje (4KB) | 560000 IOPS |
| Vrsta krmilnika | Samsung Phoenix |
| Podatkovne poti vmesnika PCI Express | x4 |
| Podpora za DevSlp (spavanje naprave) | Da |
| S.M.A.R.T. Podpora | Da |
| Podpora TRIM | Da |
| Povprečni čas delovanja med okvarami (MTBF) | 1500000 h |
| Učinkovitost | |
| Delovna napetost | 3,3 V |
| Poraba energije (povprečna) | 6 W |
| Poraba energije (pripravljenost) | 0,03 W |
| Poraba energije (način mirovanja) | 0,005 W |
| Poraba energije (prosti tek) | 0,03 W |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 70 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 80,2 mm |
| Globina | 22,1 mm |
| Višina | 2,38 mm |
| Teža | 8 g |
| Podatki o embalaži | |
| Priložena programska oprema | Programska oprema Magician za upravljanje SSD |

