Kingston FURY™ Beast DDR5 prinaša najnovejšo tehnologijo na igralne platforme naslednje generacije. Za nadaljnje povečanje hitrosti, zmogljivosti in zanesljivosti je DDR5 opremljen z arzenalom izboljšanih funkcij, kot je On-Die ECC (ODECC) za izboljšano stabilnost pri ekstremnih hitrostih, dva 32-bitna podkanala za večjo učinkovitost in integrirano vezje (PMIC) za upravljanje porabe na modulu, ki zagotavlja napajanje tam, kjer je najbolj potrebna.
Vrhunski napredek pri hitrosti s podvojitvijo bank s 16 na 32 in podvojitvijo dolžine zaporedja z 8 na 16 dvigne pomnilnik DDR5, vašo igralno izkušnjo in vaše splošne sistemske aplikacije na naslednjo raven zmogljivosti.
Ne glede na to, ali premikate meje igranja iger pri ekstremnih nastavitvah, pretakate v živo v 4K+ ali obsežno animacijo in 3D upodabljanje, je pomnilnik Kingston FURY Beast DDR5 potrebna spodbuda, ki brezhibno združuje slog in zmogljivost.
Uporablja tudi Intel® XMP 3.0, novo specifikacijo za overclocking, ki vključuje dva prilagodljiva profila za hitrosti in čase.
Višja zagonska hitrost
Z agresivno hitrostjo zagona 4800 MHz je DDR5 50 % hitrejši od DDR4.
Izboljšana stabilnost za overclocking
On-Die ECC (ODECC) pomaga ohranjati celovitost podatkov, ohranja vrhunsko zmogljivost in hkrati premika meje!
Več učinkovitosti
Zahvaljujoč dvakratnemu številu bank in dolžin nizov ter dveh neodvisnih 32-bitnih podkanalov, izjemna obdelava podatkov DDR5 zasije v najnovejših igrah, programih in zahtevnih aplikacijah.
Pripravljen in certificiran Intel® XMP 3.0
Napredni vnaprej optimizirani časi, hitrosti in napetosti za zmogljivost overclockinga in shranjevanje novih profilov po meri z uporabo programabilnega PMIC.
Preverjeno s strani vodilnih svetovnih proizvajalcev matičnih plošč
Preizkušeno in odobreno, tako da lahko samozavestno namestite in nadgradite svojo najljubšo matično ploščo.
Nizkoprofilni hladilnik
Prenovljeni hladilnik združuje drzen stil z neverjetno funkcionalnostjo hlajenja.
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Frekvenca pomnilnika | 5200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 40 |
| Dolge podrobnosti | |
| Funkcije | |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Frekvenca pomnilnika | 5200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| On-Die ECC | Da |
| Zakasnitev CAS | 40 |
| Napetost pomnilnika | 1,25 V |
| Konfiguracija modula | 2048M x 64 |
| Čas cikla vrstice | 48 ns |
| Čas cikla osveževanja vrstice | 295 ns |
| Aktivni čas vrstice | 32 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) različica | 3.0 |
| Programiranje napajalne napetosti (VPP) | 1,8 V |
| Hlajenje | Hladilnik |
| Svinčena prevleka | Zlata |
| Standard JEDEC | Da |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 85 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 – 100 °C |
| Teža in mere | |
| Širina | 133,3 mm |
| Globina | 6,62 mm |
| Višina | 34,9 mm |




