Transcend JetRam JM3200HLG-8G. Komponente za: osebni računalnik / strežnik, pomnilnik RAM: 8 GB, razporeditev pomnilnika (moduli x velikost): 1 x 8 GB, vrsta notranjega pomnilnika: DDR4, frekvenca pomnilnika: 3200 MHz, faktor oblike pomnilnika: 288-pinski DIMM, latenca CAS : 22
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Vrsta pomnilnika medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Prednost shranjevanja | 1 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 85 ° C |

