Besedilna predloga – HyperX Predator DDR4
Na preži.
Zagotovite si zmogljivost, ki jo potrebujete, da ostanete na vrhu prehranjevalne verige za vaš sistem, ki temelji na AMD ali Intel, z revolucionarnim, ultra hitrim HyperX Predator DDR4**. Povečajte svojo hitrost sličic, ohranite stabilno hitrost prenosa pretoka in se poigrajte z urejanjem kolutov pri hitrostih do 4600 Mhz, skupaj s hitrimi časi od CL12 do CL19. Z agresivnim, elegantnim črnim hladilnikom z optično ujemajočim se črnim vezjem ste tako prepričani v zmago in svoje nasprotnike boste spravili v beg. Na voljo so v posameznih modulih po 8-16 GB in kompletih po 2, 4 in 8 z zmogljivostjo 16-128 GB. Predator DDR4 je certificiran Intel XMP s profili, zasnovanimi za najnovejše Intelove čipe. Preprosto izberite profil v BIOS-u in že ste pripravljeni. Tovarniško preizkušen 100 % za hitrost in opremljen z doživljenjsko garancijo, Predator DDR4 RGB zagotavlja najboljše iz obeh svetov zahvaljujoč več kot 30-letnim izkušnjam: izjemno zmogljivost in največjo varnost.
* Svetovni rekord overclockinga 5608MHz 22. januarja 2019.
** Specifikacije modulov za ekstremno overclocking, navedene na tej strani, lahko presežejo zmogljivost strojne opreme vašega sistema. Previdna izbira vseh sistemskih komponent (npr. CPE, matična plošča, napajalnik) je potrebna, da ti moduli delujejo, kot je predvideno.
Ti kompleti so bili obsežno preizkušeni v tovarni, da se zagotovi, da delujejo pri navedenih hitrostih. Kot alternativo vam nudimo drugi profil XMP z nižjo frekvenco ure, tako da lahko dosežete odlično zmogljivost, tudi če je vaš sistem preobremenjen z najhitrejšim profilom XMP.
Kot vodilo si oglejte procesorje in matične plošče, ki jih uporablja HyperX za certificiranje Intel XMP na tej strani: www.intel.com/content/www/us/en/gaming/extreme-memory-profile-xmp.html. Vendar to ne zagotavlja združljivosti s konfiguracijo vašega sistema. Ne moremo zagotoviti združljivosti z vsemi sistemi. Te module nameščate in uporabljate na lastno odgovornost.
Samo izbrane matične plošče dosegajo hitrosti DDR4-4000 in višje. Z uporabo seznamov QVL (Qualified Vendor Lists) za matične plošče je mogoče preveriti podporo visoke hitrosti Predator prek spletne strani ustreznega ponudnika in/ali seznama “Intel XMP Certified”. Za stabilno in hitro shranjevanje je potrebno visokokakovostno hlajenje sistema (CPE in ohišje). Priporočamo procesorje serije Intel X ali K.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Napetost pomnilnika | 1,2,1,35 V |
| Konfiguracija modula | 1024M x 64 |
| Čas cikla vrstice | 45,75 ns |
| Čas cikla osveževanja vrstice | 350 ns |
| Aktivni čas vrstice | 32 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| Programiranje napajalne napetosti (VPP) | 2,5 V |
| Barva izdelka | Črna |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Svinčeni premaz | Zlato |
| Standard JEDEC | Da |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 85 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 – 100 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 8,3 mm |
| Globina | 133,3 mm |
| Višina | 42,2 mm |
| Teža | 129,9 g |
| Druge funkcije | |
| Država porekla | Kitajska |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 30,5 mm |
| Globina pakiranja | 120,7 mm |
| Višina embalaže | 157,5 mm |
| Teža paketa | 243,9 g |
| Logistični podatki | |
| Širina škatle za pošiljanje | 20,3 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 30,5 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 14,6 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 2,6 kg |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 10 kosov |








