Micron MTA18ASF2G72AZ-2G6E2. Komponente za: PC / strežnik, RAM pomnilnik: 16 GB, razporeditev pomnilnika (moduli x velikost): 1 x 16 GB, vrsta notranjega pomnilnika: DDR4, frekvenca pomnilnika: 2666 MHz, faktor oblike pomnilnika: 288-pinski DIMM, latenca CAS : 19, ECC
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 2666 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 19 |
| ECC | Da |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 2666 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Vrsta pomnilnika medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| ECC | Da |
| Zakasnitev CAS | 19 |
| Prednost shranjevanja | 2 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Konfiguracija modula | 2048M x 72 |
| Svinčeni premaz | Zlato |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 – 95 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 133,5 mm |
| Globina | 3,9 mm |
| Višina | 31,4 mm |



