Avto polnilec 12V/24V => USB-A + USB-C 45W PD Baseus Qualcomm Quick Charge 4.0 (CCMLC20C-01)
Šifra: 20C01
Šifra proizvajalca: CCMLC20C-01
EAN: 6953156293182
Proizvajalec: Baseus
Kategorija:
Garancija: 12 mesecev
Stanje opreme: Novo
Vaša cena: 27,53
IZENAČIM CENO
1 dan
Artikel bo na zalogi ali pripravljen za pošiljanje v enem dnevu od naročila.
Tehnične lastnosti:
• Vhod: 12V – 24V
• Izhod:
1x USB tip-A ženski (4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2.25A)
1x USB tip-C ženski (5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A)
• Skupna izhodna napetost: 5V/6A
• Podpora PD 3.0 (Power Delivery), Qualcomm QC4+, PPS (Programmable Power Supply), Huawei SCP
• Skupna izhodna moč: do 45W