MSI Radeon RX 6700 XT MECH 2X 12G OC. Družina grafičnega procesorja: AMD, GPU: Radeon RX 6700 XT. Pomnilnik diskretnega grafičnega adapterja: 12 GB, Vrsta pomnilnika grafične kartice: GDDR6, Širina pomnilniškega vmesnika: 256-bit. Največja ločljivost: 7680 x 4320 slikovnih pik. Različica DirectX: 12.0, različica OpenGL: 4.6. Vmesnik: PCI Express 4.0 Hlajenje: Aktivno, Število ventilatorjev: 2 ventilatorja
| Ključne funkcije | |
| Splošno | |
| Družina grafičnih procesorjev | AMD |
| GPU | Radeon RX 6700 XT |
| Pomnilnik diskretnega grafičnega adapterja | 12 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina | 51 mm |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bitov |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Vmesnik | PCI Express 4.0 |
| Hlajenje | Aktivno |
| Število oboževalcev | 2 oboževalca |
| Dolge podrobnosti | |
| Oblikovanje | |
| Hlajenje | Aktivno |
| Tehnologija hlajenja | MSI TORX Ventilator 3.0 |
| Število oboževalcev | 2 oboževalca |
| Barva izdelka | Črna, nerjaveče jeklo |
| Procesor | |
| Družina grafičnih procesorjev | AMD |
| GPU | Radeon RX 6700 XT |
| Največja ločljivost | 7680 x 4320 slikovnih pik |
| CUDA | Ne |
| Tehnologija vzporedne obdelave | 2-Way CrossFireX |
| Pretočni procesorji | 2560 |
| Največje število prikazov na grafično kartico | 4 |
| Spomin | |
| Pomnilnik diskretnega grafičnega adapterja | 12 GB |
| Vrsta pomnilnika grafične kartice | GDDR6 |
| Širina pomnilniškega vmesnika | 256 bitov |
| Stopnja prenosa | 16 Gbit/s |
| Vrata in vmesniki | |
| Vmesnik | PCI Express 4.0 |
| Število vrat HDMI | 1 |
| Število priključkov DisplayPort | 3 |
| Različica HDMI | 2.1 |
| Različica DisplayPorts | 1.4 |
| Storitve | |
| PhysX | Ne |
| Integriran TV sprejemnik | Ne |
| Različica DirectX | 12.0 |
| Različica OpenGL | 4.6 |
| Pripravljen za virtualno resničnost (VR) | Da |
| HDCP | Da |
| Dual Link DVI | Ne |
| AMD FreeSync | Da |
| Teža in mere | |
| Teža | 921 g |
| Globina | 247 mm |
| Višina | 131 mm |
| Širina | 51 mm |
| Uspešnost | |
| min. Moč sistema | 650 W |
| Dodatni priključki za napajanje | 2x 8-pinski |
| Podatki o embalaži | |
| Priročnik z navodili | Da |
| Teža paketa | 1,39 kg |
| Vrsta embalaže | Škatla |







